reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

Mnie na wadze nie zależy. Ma być ładna i wygodna dla mnie i dziecka. Jak już pisałam nie bede sie z tym wózkiem przemieszczała samochodem czy tym bardziej komunikacją publiczną. Jeśli już to baardzo rzadko samochodem z moim mężem. Cena w sumie tez nie gra roli- teściowie kazali wybrać co mi sie podoba a oni zapłacą wiec czemu mam nie skorzystać i nie poszaleć z wyborem?
 
reklama
Marta, a gdzie fotka???:)
Aniołeczku, nam mój tato też da pewna sumę na wózek. Jak trzeba będzie to dołożymy, ale chcemy się zmieścić w max 2500 zł w zestawie 3 częściowym
 
a to ja jakaś inna z mężem bo chcieliśmy kupić sami za swoją kasę, żeby potem nikt nam nic nie wypomniał hehe ale my i tak sporo mieliśmy po dzieciakach w rodzinie więc wydatków trochę odeszło
aniołeczek jeżeli chcesz wózek wygodny też dla ciebie, a nie tylko dziecka to jak dziecko swoje kilogramy ma to i wagę wózka się docenia. ja sobie teraz nie wyobrażam włożyć młodego do wózka ważącego 15kg. póki był mały to ok, ale jak już rośnie to się to odczuwa
 
co do wózka to my już na 100% chcemy emmaljunge smart duo combi i nagle szok!!!! bo modele na 2013 sa po 2599zł a tych z 2012 juz nie ma:((( znalazłam w 1 sklepie za 2099zł a były po 1899zł i jutro po niego jade!! dobrze, że jeszcze jest! ostatnia sztuka w naszym kolorze:))

Aniołeczek nam też mój tato daje na wózek ok 2000 zł zastanawiał się czy nie więcej, ale ja jednak jestem zdania, że nie ma co naciągać tylko dlatego, że budżet nieograniczony, wolę kupić tańszy i coś jeszcze:))

gdybym nie znalazła emmaljungi za 2099 zł to tej z 2013 już bym nie kupiła bo szkoda mi kasy;/
 
ja jak bym kupowała osobno spacerówkę to z pewnością bym zwracała uwagę na wagę bo dziecko trochę waży i do tego waga wózka, a potem trzeba się męczyć przejeżdżając przez ulicę na krawężnikach bo ciężko ciężki wózek podbić:)
marta zazdroszczę że już masz nową furę. My chyba też jednak kupimy ten rok po roku ale kurcze one takie drogie:(
 
Gosia nie jesteś sama, ja też raczej będę kupować wózek z własnej kieszeni. Z tym, że nam moi rodzice nie zaproponowali, że kupią wózek, a rodziców mojego Marcina na to nie stać.
 
Moi rodzice koniecznie chcieli kupić wózek ale my woleliśmy sami.Jeśli chcą mogą małemu coś kupić ale podstawowe rzeczy chcemy sami ze swojej kieszeni kupić.
Co do fotki to wklejałam link z allegro :) tam są zdjęcia
 
rozumiem was z ta kasą, nawet nie mówię mężowi co moja mama chce nam kupić bo po pierwsze unosi sie dumą, że on sam dziecku kupi jak będzie trzeba, a po drugie to mu przykro bo u niego z rodzicami nie ciekawie i nic nigdy nie dostanie, więc tłumaczenie że dziadkowe tak samo traktuja wszystkie wnuki tak sobie skutkuje.

a kasiadz co do tego wózka rok po roku mój brat miał taki bo pomiędzy jego dziećmi 2 lata różnicy i sprawdził się świetnie, kupili używany potem chcieli go sprzedać i jak robili zdjęcia w ogródku to jakaś znajoma znajomej zobaczyła i go kupiła zanim zdążyli na aukcje wystawić;) tak więc towar bardzo chodliwy:-);-)
 
reklama
Nasz juz schowany ale przed schowaniem Maja sie pobawila, ja tez hehe przyznaje siee :rofl2:


Wozek chcialam mutsy ale komplet z fotelikiem ponad 3 tys. a ze sie strafila okazja stanelo na bebe conforcie, najwyzej sprzedam i spacerowke kupie mutsy :-p
Woz pierwszy jak i ten kupowalismy sami, mama sie chciala szarpnac ale jakos sie tak wstydzilam brac taka sume pieniedzy :zawstydzona/y:

Bella pokaz WASZ KOLOR :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry