reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

jesli chodzi o x landery to co prawda ja sie wylamalam i kupilam model xt, ale i tak mysle ze mozemy spokojnie ten lub posiadaczy x landerow zalozyc. ciekawe czy ktos jeszcze dolaczy :laugh2:

mrs_szaya, z ciekawosci pytam, jaki ten poprzedni wozeczek kupiliscie??
 
reklama
:tak: :tak: A mnie cieszy to że juz chyba każda ma "Autko" dla maluszka :-D :-D teraz tylko trzeba czekać aż ktoś się w nim znajdzie. Zyczę aby każda była zadowolona.
 
Klub juz można zakładać...mam nadzieje,ze nie będziemy miały zastrzeżeń co do wózeczków...

Najgorsza sprawa to te adaptery plastikowe...:tak: Tata mnie tym dobił, bo uważa,że to strzeli przy pierwszym lepszym spacerze...:baffled::baffled::baffled: Stwierdził,ze badziewny ten wózek, bo tyle w nim plastiku i taaaaki drogi...i chyba z jego zapłaty za fure nici:eek: Ale nikt go o to nie prosił...Chyba nie myślał,że zabiorę go i kupię jakąś landarę o wadze 25kg ze stali i do tego za 300zł - tak jak on chce :no::no:

Mnie się wózio bardzo podoba, wszystkim domownikom i oglądającym też....wiec nie martwi mnie to...a poza tym ma rok gwarancji, wiec jak adaptery strzelą to reklamacje mogę złożyć:-):tak:
 
ja tez pisalam o tych adapterach ze mnie martwia, ale w koncu nie jest to model ktory dopiero wszedl tylko juz od jakiegos czasu na rynku i czytajac opinie o tym wozku jeszcze sie nie spotkalam z przypadkiem pekniecia adapterow:nerd: moj maz mi to wytlumaczyl, ze jak ma byc w miare lekki to wszystkiego na metalu zrobic nie moga. i mysle za ma racje:tak:. czyli znow kompromis:laugh2:
 
lil kate
wczesniej wzielismy jakas landare z miekka gondolą ktora sie ledwo skladala i nie zmiescila nam sie do bagaznika za 550pln, nie pamietam nazwy... MATI chyba ale potem stwierdzilismy ze nei bedziemy oszczedzac... i wzielismy X-a
 
lil kate ja też tak właśnie myślę...coś za coś!! :tak:
A na ślepo przecież tego wózeczka nie kupowałam...czytałam różne opinie i raczej nie pamiętam jakichś negatywnych szczególnie:baffled::baffled:
 
Pan w sklepie, w którym kupowalismy wózek mówił, że reklamacji na Xlandery praktycznie nie ma. Wtedy zastanawialiśmy sie nad tym i nad Implastem- implasta nam odradził...
Zobaczymy...Jak cos to wiem gdzie szukac tego pana:-D
 
moim drugim typem tez byl implast. ten ich nowy bolder mi sie podoba, ale strasznie masywne te wozki sie wydaja przy naszych x landerkach :tak:

mnie z kolei pan w sklepie stasznie namawial na implasta, ale chyba dlatego ze tego x landera co chcialam nie mieli na stanie i nie mogli sprowadzic :laugh2:
 
reklama
Witam i dolaczam do kludowiczek X-landera ;-).
Wlasnie dojechal moj xa blue plus czerwona gondolka:-D :-D :-D :-D :-D
Nie moge sie napatrzec i zywie gleboka nadzieje,ze bedziemy zadowolone z naszych pojazdow:tak:.
 
Do góry