reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wybrać wózek?

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Cześć! Ostatnio zaczęłam się interesować tematem wózków dziecięcych. :) Czy jest jakaś firma, którą możecie polecić lub stanowczo odradzić? Interesują mnie wózki 3w1 i ważne żeby ewentualnie było łatwo go wnieść na 4 piętro.
 
reklama
Rozwiązanie
X-lander X-fly jest też bardzo mały po złożeniu i można go nosić jak torbę bo ma pasek specjalny do tego. Lekki niecałe 7kg jak dobrze pamiętam i mozna w nim wozić malucha do 22 kg więc na trochę posłuży. W naszym przypadku już tylko ten wózek został w uzytkowaniu bo jak córkę "zabolą nóżki" :D trzeba podwieźć dupkę czymś :D
Szczerze to dobry sprzedawca odradzi Ci wózek 3w1 albo w ostateczności jak się uprzesz poleci dobrać fotelik jakiejś lepszej firmy na adaptery. Nigdy ten z zestawu produkowany przez firmę co robi wózek bo nie wiesz jak z bezpieczeństwem w aucie. Z resztą sama nazwa fotelika samochodowego sugeruje, że używamy go w samochodzie, czyli jak najkrócej. Do wożenia dziecka w wózku jest gondola.
 
Szczerze to dobry sprzedawca odradzi Ci wózek 3w1 albo w ostateczności jak się uprzesz poleci dobrać fotelik jakiejś lepszej firmy na adaptery. Nigdy ten z zestawu produkowany przez firmę co robi wózek bo nie wiesz jak z bezpieczeństwem w aucie. Z resztą sama nazwa fotelika samochodowego sugeruje, że używamy go w samochodzie, czyli jak najkrócej. Do wożenia dziecka w wózku jest gondola.
Ale ja nie chcę 3w1 ze względu na fotelik samochodowy :) dzięki za informację ale prosiłam o rady dotyczące konkretnie firmy produkującej wózki, a to czy wybrać opcję 2w1 czy 3w1 czy w ogóle osobny fotelik to co innego.
 
Cześć! Ostatnio zaczęłam się interesować tematem wózków dziecięcych. :) Czy jest jakaś firma, którą możecie polecić lub stanowczo odradzić? Interesują mnie wózki 3w1 i ważne żeby ewentualnie było łatwo go wnieść na 4 piętro.
Też mieszkam na 4. Będę więc czytała jakie dostaniesz propozycje. Nie będziemy miały lekko w takim bloku ;)
 
u nas niby jest winda, ale są jeszcze schodki do klatki-nie ma podjazdu. Przed ciążą zdażało mi się komuś pomagać wnieść wózek, a teraz to sama chyba będę czekać aż ktoś się napatoczy.
 
Dziewczyny z Czwartego, nie macie suszarni, wózkowni, piwnicy?
Wózek typu 2w1 to kilkanaście kilo+dziecko +torba, kocyk, śpiworek itp to wychodzi 20kg i więcej do noszenia...
 
reklama
reklama
Do góry