reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

reklama
Jestem mamą 2 letniego Maciusia.
Niestety nie bedzie mial siostrzyczki, tak jak chciala mama, ale bedzie brat z którego w przyszłości on pewnie bardziej sie bedzie cieszył ( muszę sobie tak tłumaczyć :-D)
Niestety nie mogę się zdecydowac na żadne imię ( przygotowana bylam na kobieci hihi)
Po głowie chodzą JASIU, STASIU, ANTOŚ, ADAŚ, TOMUŚ
Jaka jest Wasza opinia?
 
Kkasiulka - olej tesciową , to Twoja sprawa kiedy wybierzesz imie .. nie daj się i tyle , ale ja nie lubie takich gadek , bo ona musi wiedzieć .. g.... musi ...
Sory ale się wkurzam jak czytam o czymś takim ...to twoja dzidzia ..
 
Anaklim znam jednego malego Leonaka - super chlopczyk i imie swietnie do niego pasuje :-D
Nasz synek bedzie mial dwa imiona - Damian Artur - drugie imie po tatusiu :tak: Taka juz tradycja w naszych rodzinach.

Pozdrawiam!
 
duża_dziewczynka - dużo u nas Ań, więc wszystkie powiedzą że ich imię jest najpiękniejsze :-p:-) Ja optuje za Marysią, mojej siostry córxia ma tak na imię. Cudna dziewczynka :tak: Każdemu życzę takiego dziecka;-)

U nas będzie jednak Maja....po wielu dyskusjach i zmianach....Majeczka :happy:
 
reklama
duża_dziewczynka- my wszystkie te imiona braliśmy pod uwagę, szukając imienia dla naszej oli:tak::tak: także wszystkie bardzo mi się podobają:tak::tak: ale najbardziej asia:tak:
 
Do góry