reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez kasiuulek, 4 Maj 2015.

1. kasiuulek

kasiuulek Początkująca w BB

Cześć mamuśki :) Kilka dni temu poznałam płeć mojego szkraba. Będzie wymarzona przeze mnie dziewczynka :) Oby tak zostało do porodu :) Bo w końcu różnie bywa. Z synka tez byłabym bardzo szczęśliwa :) jednak najważniejsze oby było zdrowe ♡ Jakie imię planujecie dla swoich dzieci? :) Mi bardzo podobało się popularne imię Lenka ale stwierdziliśmy z mężem,że chcemy coś bardziej wyszukanego :) i tu pojawiają się schody :)

2. morgana23

morgana23 Zaciekawiona BB

My będziemy mieli synka. Zastaniwiamy się nad Stanisławem Miłoszem Ignacym Szymonem.

3. reklama
  4. kasiuulek

Szymon i Staś :) Śliczne ♡ u nas chłopczyk byłby Jasiem :)

5. anirak84

anirak84 Fanka BB :)

Powiem Wam tak dziewczyny - Lenka super, wszystkie wymienione męskie też mi się podobają, ale chyba najbardziej Staś i Szymon. Fajnie, że taki tradycyjne i eleganckie, nie przepadam za wydumanymi imionami. Bardzo Wam zazdroszczę, że znacie płeć. Ja jeszcze muszę na to poczekać. Jeśli mogę wiedzieć - w którym tygodniu poznałyście płeć?

6. morgana23

morgana23 Zaciekawiona BB

W 13 tc jak byliśmy na badaniu prenatalnym. Widać dokładnie że będziemy mieli synka

7. kasiuulek

Ja poznałam w 16 tygodniu. :) Niektóre dziewczyny wiedziały już na wizycie miesiąc wcześniej czyli w 12 tyg. I byli to zazwyczaj chłopcy :) Bo narządy płciowe chłopców są widocznie wyraźnie wcześniej niż u dziewczynki :) U nas na 99,99% będzie dziewczynka :) Jednak różnie to bywa :) Jak potwierdzi mi to na następnej wizycie to już nie będę miała wątpliwości :)
    Co do imion też podobają mi się te klasyczne typu: Hanna, Zuzanna, Julia, Amelia. Tylko 3/4 moich koleżanek tak nazywa córeczki i dodatkowo połowa rodziny :( Jak powiedziałam jakie imię chce dać to oczywiście usłyszałam, że Lenkę mają ci ci i jeszcze tamci :) I bądź tu mądry człowieku :)

8. wirginia.94

wirginia.94 Fanka BB :)

Ja juz poznalam plec w 11tygodniu :) bede miala synka, Ktory bedzie mial na imie Xavier :)

9. dreamgirl

dreamgirl Fanka BB :)

U mnie na 90% Aleksander :-)

10. reklama
  11. anirak84

anirak84 Fanka BB :)

Kasiuulek eee nie przejmuj się. niby też jest np dużo pań o imieniu Ania,a jednak to imię nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie eleganckie. A co do płci to wychodzi na to, że jestem w mniejszości i nie wiem. W 14 tygodniu lekarz się nawet nie zająknął na temat płci.

12. dolga

dolga Fanka BB :)

my jeszcze płci nie znamy, ale liczę na dziewczynke i mysle o imionach: Blanka, Laura, Liwia
    a o chlopcu narazie wcale nie myśle ;)

Poleć forum