reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Dołączył(a)
4 Maj 2015
Postów
4
Cześć mamuśki :) Kilka dni temu poznałam płeć mojego szkraba. Będzie wymarzona przeze mnie dziewczynka :) Oby tak zostało do porodu :) Bo w końcu różnie bywa. Z synka tez byłabym bardzo szczęśliwa :) jednak najważniejsze oby było zdrowe ♡ Jakie imię planujecie dla swoich dzieci? :) Mi bardzo podobało się popularne imię Lenka ale stwierdziliśmy z mężem,że chcemy coś bardziej wyszukanego :) i tu pojawiają się schody :)
 
reklama
Powiem Wam tak dziewczyny - Lenka super, wszystkie wymienione męskie też mi się podobają, ale chyba najbardziej Staś i Szymon. Fajnie, że taki tradycyjne i eleganckie, nie przepadam za wydumanymi imionami. Bardzo Wam zazdroszczę, że znacie płeć. Ja jeszcze muszę na to poczekać. Jeśli mogę wiedzieć - w którym tygodniu poznałyście płeć?
 
Powiem Wam tak dziewczyny - Lenka super, wszystkie wymienione męskie też mi się podobają, ale chyba najbardziej Staś i Szymon. Fajnie, że taki tradycyjne i eleganckie, nie przepadam za wydumanymi imionami. Bardzo Wam zazdroszczę, że znacie płeć. Ja jeszcze muszę na to poczekać. Jeśli mogę wiedzieć - w którym tygodniu poznałyście płeć?

Ja poznałam w 16 tygodniu. :) Niektóre dziewczyny wiedziały już na wizycie miesiąc wcześniej czyli w 12 tyg. I byli to zazwyczaj chłopcy :) Bo narządy płciowe chłopców są widocznie wyraźnie wcześniej niż u dziewczynki :) U nas na 99,99% będzie dziewczynka :) Jednak różnie to bywa :) Jak potwierdzi mi to na następnej wizycie to już nie będę miała wątpliwości :)
Co do imion też podobają mi się te klasyczne typu: Hanna, Zuzanna, Julia, Amelia. Tylko 3/4 moich koleżanek tak nazywa córeczki i dodatkowo połowa rodziny :( Jak powiedziałam jakie imię chce dać to oczywiście usłyszałam, że Lenkę mają ci ci i jeszcze tamci :) I bądź tu mądry człowieku :)
 
Kasiuulek eee nie przejmuj się. niby też jest np dużo pań o imieniu Ania,a jednak to imię nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie eleganckie. A co do płci to wychodzi na to, że jestem w mniejszości i nie wiem. W 14 tygodniu lekarz się nawet nie zająknął na temat płci.
 
reklama
my jeszcze płci nie znamy, ale liczę na dziewczynke i mysle o imionach: Blanka, Laura, Liwia
a o chlopcu narazie wcale nie myśle ;)
 
Do góry