reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Tekla hahaha chyba jest takie imię :D ja półki. co do brzucha mówię per Groszek i obawiam się że w takim tempie może tak zostać.
Ja na początku ciąży miałam parcie na to żeby drugie dziecko też miało imię i inspirowane astronomia i o ile dla dziewczynki łatwiej znaleźć to dla chłopca słabo.
 
reklama
Witam!
Ja prawdopodobnie mam miec dziewczynke,ale czekamy na potwierdzenie. Jeśli będzie dziewczynka to LAURA :-) co myślicie o tym imieniu???
 
kasia my bardzo bardzo powazni myslimy o tym imieniu, choc wiem ze wielu ludziom sie srednio podoba, bo Laurka, ale wcale nie zamierzam sie tak zwracac, znajde sobie fajniejsze zdrobnienie ;)
 
LAURA brzmi pięknie ale Laurka juz gorzej :-/ można mówić też lala,laurus albo laurusia. Podoba mi się to imię bo jest takie bardzo dzięwdzęce.. Gdy bedzie dorosła to poprostu będzie np "pani Laura" :)
 
U nas córka mówi, że będzie miała siostrę Laurę. Szkoda tylko, że zaczyna się ono robić tak popularne
 
podoba mi się imię Okatawia ale M powiedział że noe będzie nazywać dziecka na cześć kiepskiego auta ... -_-
a Laura to moja babcia mówi na moją córkę... nie pytajcie dlaczego :D
 
Akatsuki moj M troche się Biblią fascynuje Eliasz bo mega rozpierdalacz że przytocze jego słowa najwiekszy z najwiekszych :p tylko mi nie podchodzi
A Noe bo spotkałam tylko jedno dziecko o takim imieniu :)

Milen teraz bardzo dużo sie robi
 
reklama
Do góry