RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
- Dołączył(a)
- 24 Maj 2007
- Postów
- 6 414
ja nie daje drugiego - mi rodzice dali na drugie Róża i całe życie sie to za mną wlekło!!
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
bo wszyscy z jego rodziny juz sa chrzestnymi chlopcow a ja nie mam rodzenstwa i trudno kogos z PL sciagnac na chrzest z mojej rodziny.
No z tym 1 to jeszcze mogłabym się zgodzić, ale z 2???? Ja to się tylko zdziwiłam, ale A. to się wkurzył, jakby to jemu się hormony burzyły
Poprosiliśmy o Jej propozycje....i zobaczymy, co wymyśli 
