reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakimi farbami malować ściany?

Krainka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Luty 2024
Postów
60
Być może któraś z was była w sytuacji że przed zajściem w ciążę zaczęła remont. Bądź w trakcie go robiła. Na dniach mam mieć remont przedpokoju, który jest otwarty na salon i kuchnię. Potrzebuję jakiejś farby z małą ilością lotnych środków i mało śmierdzącą.
Z początkiem tygodnia mąż skończył remont w pokoju syna w środę z rana ostatnie poprawki i zakończenie malowania niby farba zawierała małą ilość środków lotnych ale do teraz jest zamknięty bo dalej śmierdzi.
Przedpokoju nie jestem w stanie zamknąć żeby się nie roznosiło po całym domu dlatego potrzebuje jakiejś sprawdzonej farby.
 
reklama
Być może któraś z was była w sytuacji że przed zajściem w ciążę zaczęła remont. Bądź w trakcie go robiła. Na dniach mam mieć remont przedpokoju, który jest otwarty na salon i kuchnię. Potrzebuję jakiejś farby z małą ilością lotnych środków i mało śmierdzącą.
Z początkiem tygodnia mąż skończył remont w pokoju syna w środę z rana ostatnie poprawki i zakończenie malowania niby farba zawierała małą ilość środków lotnych ale do teraz jest zamknięty bo dalej śmierdzi.
Przedpokoju nie jestem w stanie zamknąć żeby się nie roznosiło po całym domu dlatego potrzebuje jakiejś sprawdzonej farby.
W poprzednim mieszkaniu malowałam z mężem zwykłym duluxem i nic nie śmierdziało, a byłam już co najmniej w połowie ciąży, chociaż z punktu widzenia użytkowania później ich nie polecam.
 
Właśnie teraz miałam dulux fresh white i śmierdzi niesamowicie w prawdzie nie wiem czy to tak śmierdzi biała czy kolor ale jest okropny zapach.
 
Właśnie teraz miałam dulux fresh white i śmierdzi niesamowicie w prawdzie nie wiem czy to tak śmierdzi biała czy kolor ale jest okropny zapach.
My mieliśmy kolor, chyba z serii Easy Care. Ale w użytkowaniu słaba. Teraz w nowym mieszkaniu wszędzie Flugger i jestem bardzo zadowolona, tylko nie wiem jak z zapachem, bo tym razem remont robiła ekipa. Nie pamiętam żeby śmierdziała jak przychodziłam sprawdzać co i jak, ale może ja po prostu nie mam takiego węchu na te farby czy coś xD
 
Być może bo mi się bardzo wyostrzył pamiętam że używałam na rozstępy musteli i było super, a tym razem strasznie mi śmierdziała ale na szczęście zdążyłam się przyzwyczaić do zapachu. To samo z płynem do podłóg Ajax odpadł zbyt intensywny. Nie bardzo mi się wydzi rezygnować z remontu bo jak nie zrobię go w ciąży to później z maluchem tym bardziej.
 
Ja używałam raz goodhome czy jakoś tak śmierdząca bardzo. Pokoje malowałam magnatem ceramicznym, byłam wtedy w ciąży, jeszcze bardziej wyczulona na zapachy i nie kojarzę żebym śmierdziało, a malowana była też klatka schodowa i korytarze.
 
Ja mam w calym domu Dulux EasyCare i nie smierdziala wgl. Mam jakis szary odcien, szalwie, roz i fiolkowy. Zmywam wszystkie plamy wilgotna gabka. Mi odpowiada.
 
Być może któraś z was była w sytuacji że przed zajściem w ciążę zaczęła remont. Bądź w trakcie go robiła. Na dniach mam mieć remont przedpokoju, który jest otwarty na salon i kuchnię. Potrzebuję jakiejś farby z małą ilością lotnych środków i mało śmierdzącą.
Z początkiem tygodnia mąż skończył remont w pokoju syna w środę z rana ostatnie poprawki i zakończenie malowania niby farba zawierała małą ilość środków lotnych ale do teraz jest zamknięty bo dalej śmierdzi.
Przedpokoju nie jestem w stanie zamknąć żeby się nie roznosiło po całym domu dlatego potrzebuje jakiejś sprawdzonej farby.
Malowaliśmy Beckers Designer w całym domu i nic mi nie śmierdziało 🙂
 
My malowalismy farba Kabe i rewelacja, nie bylo czuc nawet podczas malowania, a jak moi rodzice malowali Duluxem to mnie mdlilo.
 
reklama
My malowalismy farba Kabe i rewelacja, nie bylo czuc nawet podczas malowania, a jak moi rodzice malowali Duluxem to mnie mdlilo.
Dodam zdjęcie, czy to może ta?
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-02-26-08-49-51-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-02-26-08-49-51-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    162,4 KB · Wyświetleń: 22
Do góry