reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

jasno brązowe plamienie

Miasto
Kościan
Rozwiązania
0
Witam 7 luty byłam.w 5 tygodniu ciąży dzisiaj rano dostałam jasno brązowe plamienie z sluzem po rozmowie z lekarzem kazał mi dużo leżeć i zwiększyć dawkę luteiny brzuch boli mnie jedynie tylko jak chce mi się siku lub gdy nie mogę idąc stolca. Dziewczyny czy to brązowe plamienie może być poronieniem

reklama

bojąca

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Niekoniecznie miałam takie we wszystkich ciążach i było wszystko dobrze

nina_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Może to być wszystko. Luteina i odpoczynek to tak naprawdę jedyne co możesz teraz zrobić. Ja tez miałam plamienia, ale w 8 tyg, dostałam luteinę i później po 4 tyg mogłam już odstawić, wszystko było ok.
Trzeba czekać do wizyty i uwidocznienia akcji serduszka.

MtV

Rozwiązania
0
Witam 7 luty byłam.w 5 tygodniu ciąży dzisiaj rano dostałam jasno brązowe plamienie z sluzem po rozmowie z lekarzem kazał mi dużo leżeć i zwiększyć dawkę luteiny brzuch boli mnie jedynie tylko jak chce mi się siku lub gdy nie mogę idąc stolca. Dziewczyny czy to brązowe plamienie może być poronieniem
Mialam takie plamienie w pierwszej ciazy. Nie pamietam dokladnie kiedy, ale na pewno miedzy 7 a 9 tyg i trwalo jakies 2 max 3dni. Wszystko bylo ok :-)

Kasia 77

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Poroniłam dwa razy i w mojej ocenie krew była ciemno i jasno czerwona. Brązowe krwawienie zdarzylo mi się w zdrowych ciążach i urodziłam 3 dzieci o czasie. W jednej ciąży miałam krwawienie takie że musiałam używać wkładek przez trzy dni Było to w 12 tc i nic się nie wydarzyło.Urodzila się zdrowa dziewczynka.Przy wszystkich krwawieniach mialam zalecenie aby dużo odpoczywać i nie stresować się.Wszystkiego dobrego.

Fado123

Rozwiązania
3
Ja tez miałam brązowe plamienie ,i urodziłam zdrowa córkę, jeśli nie masz skurczy i nie boli brzuch ,,Jest ok ,słuchaj lekarza i weź to na spokojnie, stres nie pomoże

Kffiatek

Rozwiązania
0
Też tak miałam, nawet różowe plamienie. Lekarz powiedział że na tym etapie zarodek "wczepia się" w ścianki macicy i czasami pęknie jakieś naczynko i stąd mogą być plamienia. Dostałam na to luteinę.

Miasto
Kościan
Rozwiązania
0
Ja Mam tylko skurcz brzucha jeśli mi się chce siku A tak nie mam.i duchem lekarza przyjmuje luteine 2x dziennie tak jak kazał i leżę na wznaka z leko podniesionym.nogami.bo.mi wygodniej .

Miasto
Kościan
Rozwiązania
0
No Ja miałam od 7 lutego.luteine raz dziennie ale dzisiaj jak zadzwoniłam do lękarza i powiedziałam że mam.jasno brązowy Puław z sluzem kazał.mi brać luteine 2x dziennie i dużo pić wody i leżeć. Leżę na wznaka i pod nogi położyłam sobie koc bo jest mi.wygodnie . A brzuch mnie jedynie mam skurcze jak mi się chce siku

reklama
Rozwiązania
0
W 9 tygodniu miałam brązowe (ciemne) plamienie, potem w 12 tc plamienie czerwoną krwią a teraz leżę i czekam na porod. W tak wczesnej ciazy to jedyne co można zrobić to leżeć brać luteinę/duphaston i po prostu czekać

Rona

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Gdy u mnie pojawiły się plamienia, jakoś tak w 8 tc, to od razu pojechałam do szpitala. Stwierdzono polip doczesnowy. Teraz jestem w 16 tc i prawie codziennie mam plamienia. Najczęściej właśnie brazowawe, ale czasami tez czerwone lub różowe.

reklama
Do góry