reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jasno brązowe plamienie

anita1988

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2020
Postów
17
Miasto
Kościan
Witam 7 luty byłam.w 5 tygodniu ciąży dzisiaj rano dostałam jasno brązowe plamienie z sluzem po rozmowie z lekarzem kazał mi dużo leżeć i zwiększyć dawkę luteiny brzuch boli mnie jedynie tylko jak chce mi się siku lub gdy nie mogę idąc stolca. Dziewczyny czy to brązowe plamienie może być poronieniem
 
reklama
Rozwiązanie
Gdy u mnie pojawiły się plamienia, jakoś tak w 8 tc, to od razu pojechałam do szpitala. Stwierdzono polip doczesnowy. Teraz jestem w 16 tc i prawie codziennie mam plamienia. Najczęściej właśnie brazowawe, ale czasami tez czerwone lub różowe.
Może to być wszystko. Luteina i odpoczynek to tak naprawdę jedyne co możesz teraz zrobić. Ja tez miałam plamienia, ale w 8 tyg, dostałam luteinę i później po 4 tyg mogłam już odstawić, wszystko było ok.
Trzeba czekać do wizyty i uwidocznienia akcji serduszka.
 
Witam 7 luty byłam.w 5 tygodniu ciąży dzisiaj rano dostałam jasno brązowe plamienie z sluzem po rozmowie z lekarzem kazał mi dużo leżeć i zwiększyć dawkę luteiny brzuch boli mnie jedynie tylko jak chce mi się siku lub gdy nie mogę idąc stolca. Dziewczyny czy to brązowe plamienie może być poronieniem
Mialam takie plamienie w pierwszej ciazy. Nie pamietam dokladnie kiedy, ale na pewno miedzy 7 a 9 tyg i trwalo jakies 2 max 3dni. Wszystko bylo ok :-)
 
Poroniłam dwa razy i w mojej ocenie krew była ciemno i jasno czerwona. Brązowe krwawienie zdarzylo mi się w zdrowych ciążach i urodziłam 3 dzieci o czasie. W jednej ciąży miałam krwawienie takie że musiałam używać wkładek przez trzy dni Było to w 12 tc i nic się nie wydarzyło.Urodzila się zdrowa dziewczynka.Przy wszystkich krwawieniach mialam zalecenie aby dużo odpoczywać i nie stresować się.Wszystkiego dobrego.
 
Ja tez miałam brązowe plamienie ,i urodziłam zdrowa córkę, jeśli nie masz skurczy i nie boli brzuch ,,Jest ok ,słuchaj lekarza i weź to na spokojnie, stres nie pomoże
 
Też tak miałam, nawet różowe plamienie. Lekarz powiedział że na tym etapie zarodek "wczepia się" w ścianki macicy i czasami pęknie jakieś naczynko i stąd mogą być plamienia. Dostałam na to luteinę.
 
Ja Mam tylko skurcz brzucha jeśli mi się chce siku A tak nie mam.i duchem lekarza przyjmuje luteine 2x dziennie tak jak kazał i leżę na wznaka z leko podniesionym.nogami.bo.mi wygodniej .
 
reklama
No Ja miałam od 7 lutego.luteine raz dziennie ale dzisiaj jak zadzwoniłam do lękarza i powiedziałam że mam.jasno brązowy Puław z sluzem kazał.mi brać luteine 2x dziennie i dużo pić wody i leżeć. Leżę na wznaka i pod nogi położyłam sobie koc bo jest mi.wygodnie . A brzuch mnie jedynie mam skurcze jak mi się chce siku
 
reklama
W 9 tygodniu miałam brązowe (ciemne) plamienie, potem w 12 tc plamienie czerwoną krwią a teraz leżę i czekam na porod. W tak wczesnej ciazy to jedyne co można zrobić to leżeć brać luteinę/duphaston i po prostu czekać
 
Do góry