reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedna czy dwie kreski ?

reklama
A ile dni po terminie @ jesteś ? bo jeśli np dzień to nie sądzę ,bo może być za mało hormonu , poszłabym jutro robić bete i mieć pewność
Nie wiem kiedy powinnam dostać okres. Jestem ponad 2 miesiące po operacji miałam usuwana endometrioze z blizny po cc. Ostatni @ 22 .05. Ale to było 2 dniowe plamienie brązowe. Gdyby liczyć od tego dnia to jakoś już powinnam dostać. Cykle mam bardzo nieregularne. Od 24 do 46 dni ale przeważnie 34
 
Test ciążowy wykonuje się z porannego moczu ponieważ jest najwięcej hormonu. Owszem test ciążowy może wykryć ciążę z moczu po południowego ale nie musi ponieważ może być to ciaza jeszcze wczesna i test nie wykryje.
Wczoraj test robiłam z pierwszego porannego moczu.
 
Wczoraj test robiłam z pierwszego porannego moczu.
Ale jeśli nie chcesz dziecka nie jesteś gotowa na to by zobaczyć znowu dwie kreski to ja bym raz jeszcze powtórzyła test lub poszła na betę i miała pewność czy ciaza jest czy faktycznie jej nie ma. Bo są przypadki że testy nie wykrywają A ciaza jest i za parę tygodni się dowiesz że zostaniesz mama po raz kolejny. A tak lepiej sprawdzić niż myśleć że się w ciąży nie jest okresu nie ma a pójdziesz do gin i usłyszysz gratulacje zostanie pani mama A z tego co wyczytałam wyżej nie za bardzo chcesz kolejne dziecko. Ale jesteś dorosła i wiesz co robisz. Ja tylko chciałam doradzić abyś się upewniam na 100% czy ciaza jest czy jej nie ma.
 
reklama
I tak zrobię. Jutro idę na bete i będę miała pewność. wynik będzie we wtorek.
Takie moje zdanie lepiej sprawdzić kilka razy niż nie sprawdzić i później rozczarowanie że jak to możliwe że nic nie pokazało ciąży A Ty w niej jesteś.
Daj znać jaki wynik bety.
 
Do góry