reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedna czy dwie kreski ?

reklama
A skąd pewność? Tak jak pisałam, testy mogą wyjść dodatnie nie tylko przy ciąży.
Gdybym nie miała pewności to bym nie pisała. 14 dni po terminie @ byłam u gin ciąży nie widział. Dostałam tabletki na wywołanie. Dzień po wizycie u gin zrobiłam test żeby się upewnić że nie ma ciąży bo może nic nie widział jeszcze. Wyszła mi jasna kreska testową na teście i w ten sam dzień wzięłam luteine. Ona ma za zadanie wywołać okres jeśli sam nie przychodzi i ciąży nie ma albo jak jest ciaza to ja podtrzymać. Mimo że wzięłam tabletkę pierwsza luteiny to po południu już okres miałam. Więc na 100% ciąży nie było.
 
A skąd pewność? Tak jak pisałam, testy mogą wyjść dodatnie nie tylko przy ciąży.
Tu piszesz co innego A post wyżej napisałaś co innego. Wyżej piszesz że jeśli nie ma hormonu ciazowego to test wyjdzie negatywny A w tym poście napisałaś że testy nie wychodzą dodatnie tylko przy ciąży.
 
Tu piszesz co innego A post wyżej napisałaś co innego. Wyżej piszesz że jeśli nie ma hormonu ciazowego to test wyjdzie negatywny A w tym poście napisałaś że testy nie wychodzą dodatnie tylko przy ciąży.
Ale napisałam dokładnie to samo. Chodzi o hormon hcg, który te testy wykrywają. Może miałaś wadliwe testy. Nie będę Cię przekonywać do moich racji. Ja będę się trzymać swojego zdania. Ty wiesz swoje a ja Ci nic nie będę tłumaczyć.Pozostawiam swój post bez odbioru. Nie będę z Tobą polemizować.
 
Też dodam że żadnych leków i zastrzykow nie brałam z tym hormonem oraz nie miałam żadnych torbieli. Hormony też miałam uregulowane.
 
Ale napisałam dokładnie to samo. Chodzi o hormon hcg, który te testy wykrywają. Może miałaś wadliwe testy. Nie będę Cię przekonywać do moich racji. Ja będę się trzymać swojego zdania. Ty wiesz swoje a ja Ci nic nie będę tłumaczyć.
Nie wiem w jakim sensie wadliwe testy miałam z apteki był prawidłowo wykonany i data ważności była. Test otworzyłam dopiero przy wykonywaniu to w domu. A wynik został odczytany do 5 minut. Nie dłużej.

Z resztą na forum jest wiele dziewczyn które miały coś takiego że kreski blade A ciąży nie było. Co innego jak bym była jedyną osobą na tym forum ale jest wiele dziewczyn. Więc chyba coś w tym jest. Nie mniej jednak każdy wynik testu ciazowego powinien być potwierdzony wizyta u gin.
 
Nie ma wątpliwości test negatywny co prawda wykonany teraz ale gdyby miało coś być to by wyszło.
 
Nie ma wątpliwości test negatywny co prawda wykonany teraz ale gdyby miało coś być to by wyszło.
Test ciążowy wykonuje się z porannego moczu ponieważ jest najwięcej hormonu. Owszem test ciążowy może wykryć ciążę z moczu po południowego ale nie musi ponieważ może być to ciaza jeszcze wczesna i test nie wykryje.
 
reklama
Do góry