reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jedzonko mniam mniam

Czekam na adres i wyślę. Sama dostałam tą książeczkę od jednej z dziewczyn na bb i chętnie się podzielę :tak::-)

niuniamilan już wysłałam mam nadzieję że dotrze bo chyba wysłałaś mi zły adres bez pierwszej literki. Chyba dobrze ją dopisałam ;-)
slicznie dziekuje i pozdrawiam,napewno skorzystam,musze tylko kupic garnuszek malutki dla niunia i zaczynam
 
reklama
cześć dziewczyny. Na tym wątku jestem nowa wiec witam wszystkie mamusie i pociechy bardzo serdecznie:tak: Zaczęłam dawać mojej Zuzance pierwsze jedzonko:tak:

Paula pisałaś niuniamilan o książce kucharskiej. Czy byłaby możliwość żebyś mnie również przysłała tą książke? Byłabym bardzo wdzięczna:happy:
 
Paula mam pytanie bo jeszcze nigdy nie wysyłałam prywatnych wiadomości i nie wiem gdzie się wchodzi żeby wysłać taką wiadomość. Mogłabyś mi podpowiedzieć?

Albo nie. już znalazłam:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
przepraszam ale masz moze okres bo ciagle sie czepiasz,odpusc sobie kobieto,nie rozumiesz to nie odpisuj nie wchodz wogole na moje pytania,kto bedzie mial ochote to mi odpisze ja nie chce znac twoich opini
okresu nie mam, zresztą od ponad roku już ;-) tak więc niesłusznie na mnie naskoczyłaś, ale pewnie dlatego, że najlepszą formą obrony jest atak,
Jednak ja i tak wiem swoje, bo właśnie często zaglądam do twoich wątków, z czystej ciekawości, co jeszcze wpadnie ci do głowy :-)
 
okresu nie mam, zresztą od ponad roku już ;-) tak więc niesłusznie na mnie naskoczyłaś, ale pewnie dlatego, że najlepszą formą obrony jest atak,
Jednak ja i tak wiem swoje, bo właśnie często zaglądam do twoich wątków, z czystej ciekawości, co jeszcze wpadnie ci do głowy :-)
KOBIETO TO NIE CZYTaj,ciekawosc to pierwszy stopienn do piekla,powodzenia w zyciu,pozdrawiam
 
Dziewczyny nie ma co robić afery .

Aczkolwiek zanim założy się wątek lepiej przeszukac forum i zobaczyć czy nie ma podobnych tematów , lub ktoś już o tym nie pisał. Jest wkońcu wyszukiwarka .
Bo tworzenie wątków naprawdę zaśmieca .
 
O nie ksiezniczko, tak sie bawic nie bedziemy.
Chamstwo ( wzg. Rapunzel) nie jest w jakikolwiek sposob dozwolone.
I odpowiedz ze jak sie nie podoba to ma nie czytac to w ogole nie ma nic wspolnego z kulturalnym uzytkownikiem forum.
Pomijajac ze w ogole to nawet nie ten dzial , to o karmieniu jest tu conajmniej kiladziesiat watkow. Wrodzone lenistwo czy ograniczona inteligencja nie pozwala Ci kontynuowac jednego z nich?????????????
I wcale to nie jest tylko Twoja sprawa, bo zasmiecasz forum , ktore jest rowniez moje, Rapunzel i wiele wiele innnych dziewczyn.
Trolom mowimy zdecydowane nie, jak nie przestaniesz smiecic bede pisac do admina, moda i samego Pana Boga o bana dla Ciebie.
 
reklama
Do góry