reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

Joasia jest już na świecie. Urodziła się 14 listopada o godz 4.15 rano. Nawet nie przypuszczałam jak bardzo apsorbujące może być takie maleństwo. Gratuluję maluszków wszystkim pozostałym mamusiom.
 
reklama
Acha co do wymiarów to Joasia urodziła się maleńka tj. 2900/50 a od chwili rozpoczęcia się regularnych skurczy poród trwał 24 godziny.
 
Almetko gratuluję!!! Podziwiam, że wytrzymałaś całą dobę porodu. ::)

geddes437.jpg


Dziewczyny, dzięki za trzymanie kciuków, napewno się przyda. ;D
 
Oczywiście początkowo skurcze nie były bardzo bolesne, najtrudniejszcze było ostatnie kilka godzin. Ale teraz mogę powiedzieć że cały ból i zmęczenie przestają być ważne dokładnie w chwili kiedy na brzuszku kładą taką maleńką i zupełnie bezbronną istotkę.
Trzymam mocno kciuki za wszystkie mamusie, które jeszcze oczekują
 
CZESC WSZYSTKIE LISTOPADOWE MAMUSIE!!!
WPADAM TYLKO NA CHWILKĘ, ZEBY POWIEDZIEĆ,ZE 16.11 O GODZINIE 16.05 URODZIŁ SIĘ NASZ KOCHANY SYNEK KUBUŚ

OTO JEGO ZDJĘCIE JESZCZE W SZPITALNYCH PIELESZACH

maezdjcie0mi.jpg


RESZTĘ OPOWIEM JUTRO LUB POJUTRZE JAK TROCHĘ DOJDĘ DO SIEBIE, BO DOPIERO DZISIAJ WRÓCILISMY ZE SZPITALA - MAŁY MIAŁ DOSYĆ SPORĄ ŻÓŁTACZKĘ.



 
reklama
Witam Wszystkich serdecznie!!!!!!!!!!
Mam dobrą nowinę!!!
14 listopada o 17.20 urodziła się nam Wiktoria. Ważyła 3320 g i mierzyła 54 cm. Dostała 10 pkt w skali Apgar. Poród był łatwy i trwał 8 godzin, dużo zawdzięczam mojej położnej,była super. Po tym wszystkim stwierdziłam,że wolę rodzić niż iść do dentysty. ;D ;D ;D Szczegóły i zdjęcia dziś będą na pewno, ale muszę się trochę pozbierać, bo dopiero wróciłam wczoraj ze szpitala...ale o tym później
pozdrawiam Was mocno, te które urodziły i które czekają-na prawdę nie taki diabeł straszny, a największe szczęście jak już położą na brzuszku, nie da się tego opisać :) :) :laugh: :laugh: :laugh: ::) ::) ::)
 
Do góry