reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

dziewczynki maluszkowy wątek jest w pażdzienikóweczkach..oj sporo się ich już posypało... maluszki są kochane!!! poza tytm jest tez wątek porodowy..
 
reklama
O Anulka59 ja tez bedę rodzic w Pszczynie!!! ale ten swiat mały.. może się spotkamy.. mój lekarz tez pracuje w szpitalu w Pszczynie ale Bielska mi nie proponował.. to chyba nie ten sam.. pozdrowionka.
 
Wszystkiego najlepszego dla Kalinki i małego Jonatana. 100 lat!!!
geddes90g.jpg
 
Dzieki, jesteście kochane...Wysyłam zdjęcie malucha 4 godziny po porodzie- oddychał wtedy przez respirator, ma rurke w tchawicy, nie ruszał się, był cały spuchnięty, stan bardzo zły...i niesamowite, osiem dni później, to zdjęcie które pewnie widziałyście na innym wątku, już jak zdrowy dzidziuś, wszystko minęło jak zły sen. Linia modlitwy do nieba była wyjątkowo gorąca przez te dni...myślę, że tym wytłumaczyć da się ten cud...bo to był cud. Dziś jadę znowu karmić- mam 45 km do szpitala, ale lecimy jak na skrzydłach.
jon5ni.jpg

jonatan5ym.jpg
 
reklama
Do góry