reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

Karolinnka trzymam kciuki!!!
Musisz jakoś optymistycznie zamknąć listę, i pamiętaj nie krzycz za dużo na porodzie, bo zedrzesz gardło i kto będzie małej kołysanki śpiewał? ;D
 
reklama
a Ty krzyczałaś :) ? tatuś na pewno będzie swojej córuni nucił kołysanki :) ja jakoś odniosłam niezbyt pochlebne wrażenie o tych położnych(z tego szpitala mojego),może się mylę.
 
:) Gratuluję wszystkim nowym mamom :)
Pycha poproszę o dopisanie Kamila 15.11.2005, godz. 11.45, 53 cm, 3420 g :)

Karolinna doczekałaś do grudnia i wystarczy ;) Życzę lekkiego porodu i szybkiego powrotu do sił
 
Minia, Madziunia, Empolan bardzo pprzepraszam, że was ominełam, ale juz jesteście na liscie.
Rozciagnełaysmy się na 4 m-ce, bo Sylvi zaczelła we wrześniu, a Karolinna skonczy w grudniu naszą listę. :)
 
faktycznie się trochę rozciągnęłyśmy :laugh:

pycha dzięki,ale u mnie jeszcze nie widzę zmian na liście (ale może to tylko u mnie jestcoś nie tak ???) ;)
 
justynaj pisze:
Karolinnka trzymam kciuki!!!
Musisz jakoś optymistycznie zamknąć listę, i pamiętaj nie krzycz za dużo na porodzie, bo zedrzesz gardło i kto będzie małej kołysanki śpiewał? ;D
moja położna rzekła: zamiast się drzeć, całą parę skieruj na dół, to szybciej urodzisz :) i urodziłam, jak tylko gebę zamknęłam ;D ::)
 
Klementynka he he to prawda szkoda energii na "darcie", a ja leżąc na obserwacyjnym trochę się nasłuchałam,było fajnie ::) ::) ::)zwłaszcza w nocy-myślałam,że jestem w lesie i wyją wilki ;D teraz to zabawne,ale wtedy nie było :mad:

ale kto chce niech krzyczy,nikt mu nie zabroni,tylko potem niech się nie skarży na gardło ;D :D :D (no i nie straszcie dziewczyn na obserwacyjnym,które lada chwila będą mieć poród)
 
Dzisiaj o godzinie 14-50 przyszła na swiat cud dziewczynka o imieniu lena wazy 3700g i mierzy cale 55 cm.
Urodziła sie przez cc. Mama i corcia czuja sie swietnie.

Ale jestesmy szczesliwi
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry