reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jestem plaska

S

sierpniowa mama

Gość
witam.
Jestem w 19tygodniu ciazy i nie mam wogole brzucha.Zastanawiam sie czy to narmalne i troche sie tym martwie.Pozdrawiam
 
reklama
Cześć! Ja też jestem w 19 tygodniu, ale nieduży brzuch już mam od miesiąca. Jednak nie można się sugerować mam koleżanke, która w 6 miesiącu chodziła w normalnych ciuchach. Jak jej zaczoł rosnąć w 7 to przytyła w sumie 29 kilo! Tu nie ma zasady! Pozdrawiam.
 
Hej!!!
Monika ma racje z tą wielkością brzucha!!! Mój zaczął wyskakiwać w 18 tygodniu i teraz przybiera sobie. Wielkość brzucha zależy od bardzo wielu czynników np; wzrost budowa ciała, masa ciała itp... każdy brzusio jest inny!!!! Jeżeli Cię to martwi to zapytaj Swojego gina albo poodlądaj brzuszki forumowiczek. Wtedy się przekonasz jak to rozmaicie wygląda!!!
Będzie dobrze!!!!
Pozdrawiam
 
Cześć mi brzusio zaczeło być widać w 3 miesiącu teraz jest sporo widoczyny ale moja siostra miała taki brzusio 7 miesiącu jak ja mam teraz więc to nie ma reguły a mi czasem się wydaje że mam mały jak patrze na forum brzuszków.Pozdrawiam
 
Hej!!! ja jestem w 19 tyg. i mam juz spory brzuch!! ale chyba nie ma na to reguły bo chyba kazda z nas ma innej wielkosci brzuszek!!! Tak samo odnosnie pierwszych ruchów kazda z nas pewnie w rózny tygodniu je odczuwała !! Pozdrawiam
 
Czesc Dziewczyny,
Ja mam 20 tydzien, i jeszcze ze 2 tygodnie temu moglam chodzic w normalnych ciuchach, brzuch mi zaczal rosnac z dnia na dzien, az sama widzialam roznice, nie tylko po ciuchach. Ale i tak mi kazdy mowi, ze jak na moj "wiek" ciaży to prawie nic nie widac, co mnie wkurza, bo ma byc widac, no ja widze. :)
Takze glowy do gory, zobaczycie, jak Wam brzuszki teraz zaczna rosnac :laugh:

Pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny,
do 17 ego tyg. przytyłam 2 kilo i nic prawie nic nie było widać, teraz zaczęłam 21 i w ciągu 3 tyg przytyłam 3 kg, ale za to teraz już całkiem nieźle widać gdzie to maleństwo sobie bryka.
Na każdą przyjdzie odpowiednia pora, ale jedno jest ważne, smarowanie brzuszka kremami na rozstępy ale tylko takimi z apteki z atestem, i to bez względu czy brzuszek jest czy jeszcze go nie ma.
pozdrawiam cieplutko
 
reklama
reklama
Do góry