reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie / krwawienie

Dołączył(a)
18 Luty 2024
Postów
10
Witam staram się zajsc w ciaze od 10 styczeń.2024 od 3 dni mam krwawienie raz lekkie raz mocnejsse a momentami wogole nie ma miesiączkę mam dostać 24.02 zrobiłam 3 testy i są negatywne czy te plamienia mogą oznaczać ze zarodek się umieścił na swoje miejsce pozdrawiam
 
reklama
10.02 miałam owulacje
1000021194.jpg
 
Jeżeli to kalendarzyk, który liczy tylko na podstawie poprzednich cykli, to możesz spokojnie odinstalować, bo to o kand d. rozbić.

Mozesz mieć wcześniej okres.
 
Też tak myślałam że to może być okres wcześniej ale nie wygląda mi to na okres nigdy takiego nie miałam a na dodatek to kolor taki jasnorozowy , zawsze mi się sprawdzał ten kalendarzyk
 
Ale w jakiś sposób monitorowałaś owulację? Czy opierasz ją tylko na tym kalendarzyku?
 
Powiem szczerze że nigdy tego nie monitorowalam tylko od momentu jak zaczęliśmy starać się o dzidziusia . Zawsze czułam się dobrze nic mnie nie bolało ani nic tylko teraz te dziwne krwawienie i na Google wyczytała że to może być plamienie implantacyjne ale widomo to tylko internet dlatego sieglam o radę tutaj
 
Powiem szczerze że nigdy tego nie monitorowalam tylko od momentu jak zaczęliśmy starać się o dzidziusia . Zawsze czułam się dobrze nic mnie nie bolało ani nic tylko teraz te dziwne krwawienie i na Google wyczytała że to może być plamienie implantacyjne ale widomo to tylko internet dlatego sieglam o radę tutaj
Cykle masz nieregularne, więc może teraz dostałaś okres. Przy staraniach organizm może płatać figle.
 
reklama
A który z kolei cykl się staracie? Jakiej długości masz cykle? Jeśli nieregularne to tak całkiem wszystko dobrze nie jest.
Przy staraniach pierwsze co się robi to ogólne badania plus wizyta u ginekologa
 
Do góry