reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jeszcze nie wiem, jaka jest szansa?

Dołączył(a)
12 Listopad 2019
Postów
6
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Właśnie czeka mnie straszne 2 tygodnie do momentu zrobienia testu. W sobotę miałam 5 dni do owulacji według aplikacji. 1 dzień szansy na ciążę (podobno). Mój średni cykl wynosi 33 dni aktualnie. W załączniku moje cykle z ostatniego czasu. Stało się jak się stało i mój facet skończył we mnie. Jak bardzo duże szanse mam na ciążę?
 

Załączniki

reklama

Mythopoeia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
202
Rozwiązania
0
A i pamiętaj, że wcale nie jest powiedziane że masz owulację książkowo w połowie cyklu. Tak naprawdę niewiele kobiet tak ma :) Ja na przykład mam późne owulacje o czym dowiedziałam się obserwując swój cykl (temperatura itp.) a potwierdził mi to lekarz (sprawdził, na jakim etapie jest pęcherzyk w konkretnym dniu cyklu).
 

boska.ka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2019
Postów
154
Rozwiązania
0
Gdzieś kiedyś czytałam jakieś badania i statystyki to podczas owu jest do 30% szans na zapłodnienie.
Jakby patrzeć na statystki i na różne bujdy opowiadane przez kobiety to za pierwszym razem tez nie ma mowy na zajście w ciążę... Niestety życie jest życiem i jeśli idziesz z kimś do łóżka to w ciążę możesz zajść zawsze, z tym że raz są na to większe raz mniejsze szanse, ale zawsze są.
 
reklama
Do góry