reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jezdzenie winda w ciazy

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Witam

Mam takie pytanie.
Musialam dzis wjechac winda na osme pietro, poczulam podczas jazdy cisnienie w brzuchu. Niestety nie bylo tam schodow, dlatego winda byla jedyna opcja. Jechalam do lekarza.
Lekarka powiedziala ze nic sie nie stalo ale poradzila bym wracajac wysiadala na kazdym pietrze. Ale z szostego winda pojechala znow na osme. Potem juz udalo sie dotrzec na dol.
Boli mnie teraz troche brzuch. Czy moglo sie cos stac czy winda nie moze zagrozic? Obecnie jestem w 22 tygodniu. Z gory dziekuje za odpowiedzi
 
reklama
Rozwiązanie
W zeszlym roku bylam w ciazy biochemicznej ale nie sadze by miala zwiazek z endometrioza. Tak strasza a ta choroba wcale nie zabiera nam szans na dzieci ,cale szczescie. Zamiast sie ciagle martwic postaram sie cieszyc choc te pogody teraz sa okropne jak jest sie w ciazy. I ciage mam uczucie ze mi niedobrze, nawet od wody, moze to od zgagi.
Witam

Mam takie pytanie.
Musialam dzis wjechac winda na osme pietro, poczulam podczas jazdy cisnienie w brzuchu. Niestety nie bylo tam schodow, dlatego winda byla jedyna opcja. Jechalam do lekarza.
Lekarka powiedziala ze nic sie nie stalo ale poradzila bym wracajac wysiadala na kazdym pietrze. Ale z szostego winda pojechala znow na osme. Potem juz udalo sie dotrzec na dol.
Boli mnie teraz troche brzuch. Czy moglo sie cos stac czy winda nie moze zagrozic? Obecnie jestem w 22 tygodniu. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Skoro lekarka powiedziała, ze nic się nie stało, to kim my jesteśmy, żeby podważać jej słowa? ;) zreszta myśle, ze niejedna kobieta będąca w ciąży mieszka w bloku i codziennie jeździ windą
 
Dziekuje za odpowiedz. Pytam dlatego ze poczulam wyrazne cisnienie w brzuchu i bylo to bardzo niemile uczucie a teraz boli mnie brzuch, jest jakis dziwny, ciezki. To byla winda jak w hotelu, duza, ciezka w ktorej wyraznie czuc bylo cisnienie. Lekarka powiedziala ze sama ma zawroty od tej windy nawet bez ciazy.
 
Zastanawia mnie jak to możliwe, ze nie ma schodów? Muszą gdzies byc, moze są oznaczone jako wyjścia ewakuacyjne? Przy czym nie namawiam do schodów, ja unikalam w ciazach.
 
Mi panie w recepcji powiedzialy ze nie ma zadnych schodow, zreszta szukalam i nie znalazlam. Chcialam wrocic schodami ale powiedzialy ze ich nie ma. Widzialam tylko hol z windami. Mam duzo wod plodowych i moze dlatego tak nieprzyjemnie odebralam jazde winda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi panie w recepcji powiedzialy ze nie ma zadnych schodow, zreszta szukalam i nie znalazlam. Chcialam wrocic schodami ale powiedzialy ze ich nie ma. Widzialam tylko hol z windami. To Profemed w Warszawie na Jerozolimskich kolo Mariotta, spora przychodnia. Jak ktos byl i znalazl tam schody to jestem ciekawa gdzie sa. Mam duzo wod plodowych i moze dlatego tak nieprzyjemnie odebralam jazde winda.

Mysle w takim razie, ze do paru miejsc można byłoby zgłosić taki budynek :)
 
reklama
Do góry