reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Już jest na świecie

Dołączył(a)
28 Listopad 2006
Postów
8
Witajcie!!!!! Mój kochany synek już jest na świecie od 26.07.2007. Ma na imię ŁUKASZ SEBASTIAN:biggrin2::tak::tak::tak::tak::tak::tak:. Jest śliczny i dostał 10 pkt. Abgar. Jego 7-letni braciszek Pawełek jest z niego bardzo dumny.:-)Pozdrawiam wszystkie świeżo upieczone MAMY:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.
 
reklama
Do góry