reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

no nie wiem bo jak jadl tylko moje to wiecznie mu malo bylo, nie wiem czy sie nie najadal czy jak... nie wiem o co chodzilo ... zreszta ta waga to waga domowa jest bo do lekarza idziemy dopiero 10 kwietnia na nastepne szczepienie ...
 
reklama
no tak wiecznie palakal i chcial jesc, ssal non stop a jak zaczol dostawac sztuczne to i spi lepiej w nocy i w dzien ladnie spi i sam sie potrafi zabawic, nie wiem czy to jest spowodowane tym ze ma pelny brzuszek czy juz poprostu wyrosl z tego wiecznego plakania???
 
Chcialam sie zapytac Was , bo czytalam jak rozmawiacie o scaganiu mleka, moze ktoras mi pomoze,:tak::tak: dlaczego moja sciagaczka ktora wczesniej sciagalam teraz nie dziala:no: i nie chce sciagac i gdy wychodze z domu to musze zostawiac sztuczne a niechcialabym.:-(Dziekuje za pomoc.
 
reklama
Do góry