reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

reklama
Moze dla niektorych mam to pocieszające. Pisałam wam w listopadzie, ze syn mojej kolezanki jak miał 6 miesiecy wazył ponad 9 kg. Teraz ma rok i wazy dadadaaa 11 kg. Jak sie urodził ważył 2800.
Widzie jak przystopował. Ja gadałam z mamą i powiedziała, ze jak miałam 7 miesiecy i była ze mną na bilansie to wazyłam ponad 9 kg i mierzyłam ponad 80 cm:happy: i juz mówiłam. Zostało mi tylko mowienie, wzrost tylko o 82 cm wzrósł a z wagą to różnie :-p
 
Martynka 4miesiące i 2tygodnie, waga: 8,280 kg, 68cm długości, obwód głowy - 42cm, obwód w cyckach - 44,5 cm (wiadomo, po mamie będzie miała...:oo: oby nie!!)
 
normalnie teraz jestem załaman .Karolek 4 miesiace i 3 tyg a wazy 6860g i mierzy 72 cm.jakies duze wasze dzieciaki-to co ja mam krasnala?
 
reklama
Do góry