reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

reklama
Tobi ma 11kg - 6,5 m-ca - byliśmy dziś u 3go pediatry i po raz kolejny dowiedzieliśmy się, że on tak ma, bo w rodzinie duzi faceci i nic nie poradzimy na genetykę. Jest odpowiedniego wzrostu, ma duże łapki i stópki, klatkę i główkę - wszystko proporcjonalnie. Mamy dac mu się spokojnie rozwijać, bo jest zdrowym fajnym chłopczykiem. To bardzo dobry specjalista, jeden z najlepszych w mieście, przyjmuje prywatnie. Trochę się wreszcie uspokoiłam.:sorry2:
 
szok! przez 2 tygodnie nie zakładałam Majce spodenek i długich bluzeczek, bo było na to za ciepło a teraz już są za małe! tylko czekać aż mnie przerośnie ta moja pannica, hihi :-)
 
A ja muszę wymienić wszystkie bodziaki i część koszulek bo zamałe się robią:szok:
Dzisiaj byłam na zakupach i przymierzałam Celince kombinezon rozmiar 86 spodenki były zadługie:-D, ale kurteczka miała rękawki w sam raz:szok: i jaki rozmiar mam kupić:confused: do października jeszcze urośnie:-D
 
reklama
Do góry