reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik naszego maleństwa

misiuunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2010
Postów
225
Czy wasze maleństwa mają swoje własne pokoje, a może tylko kącik w sypialni:> poszukuje fajnych gadżetów i mebli do pokoju dla córci :) moze cos polecicie?
 
reklama
Witajcie
Ninka od listopada ma swój pokoik, na początku jak była jeszcze z nami w sypialni to mieliśmy kołyske i komodę drewexu mały miś, ale jak w listopadzie urządzaliśmy juz cały pokoik to na szafę i lóżeczko zdecydowaliśmy się firmy klupś safari. Wygląda praktycznie tak samo jeśli chodzi o kolorystykę, tylko zamiast misia ma żyrafę. Wg. mnie są dużo solidniejsze, wytrzymałe i wszystko ładnie się trzyma, drewex kompletnie mi nie pasuje, wszystko lata. Ściany mamy różowo -niebieskie i na niebieskiej ścianie naklejki kubusiowe z allegro oczywiście (różowe, tak jakby tylko kontury) oprócz tego mamy kinkiet słoneczko- różowy i huśtawkę :-D
 
też sie zastanawiam nad tymi naklejkami ściennymi, tylko co jak bede je chciała oderwać? odejdzie z tynkiem ;/ ? :p

jak znalazłam gdzieś bardzo fajny regał, który wygląda jak domek dla lalek, ma dach, okna z boku, a w środku są normalnie półki takie np. na książki, ale nie moge teraz znaleźć linku ;//
 
U nas odchodziły bez problemu, bo jedna została krzywo naklejona więc mam nadzieję, że nie będzie w tym problemu w przyszłości.
 
u nas wygląda na chwilę obecną tak
Zdjęcie0181.jpgściana na którą patrzy jest jednolitego koloru bo wyświetla mu projektor na niej obrazki wieczorem gdy zasypia.Kubuś jest namalowany pastelami przez kolegę Ł. w rogu wisi lampka w kształcie księżyca.
Mamy wolny pokój gdzie będzie Wiktor przeniesiony ale narazie jest za mały i nie słyszała bym gdy płacze bo trzeba przez korytarz przejść więc pokój służy za siłownię ale docelowo będzie to azyl małego :)
 
moja niunka ma swoj pokoik od kad przeprowadzilismy sie na wieksze mieszkanko :) wstawie fotki:) i aktualne fotke niuska przy okazji:)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 187
  • 2.jpg
    2.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 173
  • 3.jpg
    3.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 179
  • 4.jpg
    4.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 180
  • 5.jpg
    5.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 180
  • S6305583.jpg
    S6305583.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 159
u nas wygląda to tak ;p
tylko jest troche więcej misiów i karuzelka nad łóżeczkiem, ale nie mam aktualnej fotki, własciwie wszystko kręci się wokół łóżeczka bo nie ma żadnych innych rzeczy małej
 

Załączniki

  • P9260058 [800x600].jpg
    P9260058 [800x600].jpg
    22 KB · Wyświetleń: 165
reklama
reklama
Do góry