reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

reklama
liczę że krzesełko się zamortyzuje....czyli w skrócie dla drugiego dziecka będzie...tak jak większość rzeczy, które kupuję. A później można jeszcze za pare groszy odsprzedać na allegro, takie markowe rzeczy mniej się niszczą.
 
tak myślałam że to jakieś markowe krzesełko ale nie znam tej marki:tak:
też wolę kupić coś droższego i dobrego żeby posłużyło dłużej :tak:
 
agutek fajne to krzesłko ale czy ceratka nie będzie odparzać :eek:
fajnie że marcheweczka sprawiła tyle radości a brokuła już podawałaś też już można po 4miesiącu podać

Moja sąsiadka ma z ceratką i nie narzeka... muszę iść do sklepu i pooglądać te krzesełka.

Brokuła nie podawałam...przez dwa kolejne dni będziemy jeść jeszcze marchewkę, potem przez 4 następnie marchwka+ziemiaczek, a potem 4 kolejne marchwka+ziemniak+oliwa z oliwek, aż w końcu 4 dni marchwka+ziemniak+oliwa z oliwek+kasza manna (1/3 małej łyżeczki). I kontrola u lekarza. Uważam bardzo, ponieważ mój starszy syn przez pierwsze 3 lata zmagał się z alergią pokarmową, a młodszy ciągle ma jakieś problemy z brzuszkiem :baffled:
Wszystko robię wg ustaleń z pediatrą
 
agutek mam pytanie odnośnie tej kaszy manny... wiem że ją trzeba dodawać do zupki...jakoś tak mało...i teraz pytanie....czy taką małą ilość gotować czy jak to robić? Ugotowac na zapas? nie mam pojęcia....:-(
 
mój wczoraj i dziś jadł jabłuszko i super, ale jakie minki robił hehe jutro dostanie marchew
 
andrzelika widze że szalejesz z rozszerzaniem diety :tak::-)
mirelka raczej nie powinna odparzać ta ceratka , zresztą przecież dziecko tam nie spędza całego dnia tylko czas poświęcony posiłkowi ;-)
 
reklama
Do góry