reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaciki dla naszych dzidzioli...

Agnes84

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2009
Postów
138
Urządzacie pokój dzidzi? My mamy taki jeden pusty, ale on to wielkości łazienki jest... I nie wiemy, czy go jakoś urządzić...
A może dzidzia będzie spała z wami w jedenj sypialni? To "ustroicie" jakoś ten kącik..? Bo mi mąż w brzuchu dziure wierci o remoncie, że mogłoby by być tak i tak... :baffled:
 
reklama
Czyzbym dala inspiracje nowego tematu ? ;-)
Ja mojemu synowi nie urzadzalam pokoju. Przeprowadzilismy sie do nowego domu jak mial 2 miesiace i narazie w jego pokoju jest tylko taka prowizorka a spi nadal z nami. Teraz zamierzam mu urzadzic pokoj i mysle ze to byla dobra decyzja bo zapewne gdybym urzadzila mu pokoj wczesniej bylby slodki w kubusie puchatki albo inne slodziutkie zwierzatka a moj syn juz dzis preferuje tylko brum brumy i nic innego :)
Ja chce mu urzadzic pokoj typowo dzieciecy, z naklejkami na scianach albo jakas duza fototapeta, z jakimis malym placem zabaw , zjezdzalnia czy cos w tym stylu. Bez zadnych standardowych regalow itp
Z drugim tez poczekam do momentu jak wykaze swoje wlasne preferencje odnosnie wystroju :-) Narazie bedzie z nami.
 
my mamy dwa pokoje, jeden to nasze biuro, z którego rezygnujemy dla Maleństwa (no nie całkiem, idziemy na kompromis ;-): trochę ono, trochę my),
jednak większość pokoju to regały z książkami, których się nie pozbędziemy, bo nie mamy gdzie, więc Maluch na początku będzie otoczony głównie książkami, zamiast misiami :baffled:
mam nadzieje, że nam wybaczy te nudy :-D
zrobimy tylko miejsce na łóżeczko a przewijać będziemy na naszym sporym biurku, które będzie teraz wielofunkcyjne:eek:,
tak trochę po studencku, ale na razie starczy
Mój Darek chce pomalować pokój by jakoś odświeżyć i zmienić kolorek ścian

czekam też na Wasze pomysły, bo jak macie możliwość oddzielnego pokoju dla Malucha, to możecie poszaleć :tak:
 
Gdy kupilismy mieszkanie moj synek dostal swoj pokoj w dwoch odcieniach niebieskiego z naklejkami Kubusia puchatka.Ale uznalam ze Kubus musi miec Kubusia.I trafilam bo bardzo dlugo byla to jego ulubiona bajka.
Teraz maja z corcia wspolny pokoj,a my wynajmujemy mieszkanko wiec maja neutralne kolorki ale za to kazdy swoj kacik z zabawkami i kto wchodzi od razu widzi gdzie jest czyje miejsce.Dzidzia bedzie spala u nas w sypialni zeby nie przeszkadzac starszakom,bo w koncu musza sie wyspac przed szkola.
 
no niestety ja poki co z mezem bedziemy mieszkac u moich rodzicow.
dlatego w jednym ciasnym pokoiku 9m kw. beda sie miescily 3 osoby.
bedzie ciasno... ale poki co zadnych perspektyw na mieszkanie nie mam.

buziaki ;)
 
no a ja wynajmuje i mam drugi maly pokoik i nie mam jak zorganizowac pokoik dla dzidzia... :-( ale moze za dwa lata kupimy mieszkanko albo sie wybudujemy to mam pomysl taki ze namaluje farbami na jednej calej scianie scenke z kubusia puchatka na scianie z wszystkimi przyjaciolmi tamtymi :-) jak bedzie dziewczynka to i jej do firanek motylki poprzyczepiam i urzadza na dziewczensko :-pno i napewno jakas lapke bajerzasta wstawie i taka jak bede szla w nocy ja karmic to taka zeby z przyciemnionym swiatlem byla zeby dzidzi nie rozbudzac . to narazie mi do glowy tylko przyszlo ;-)
 
My póki co mieszkamy z moimi rodzicami, i nie bardzo da się co w tym pokoiki naszym zrobić, ale M mówi że się coś wymyśli.Mam nadzieje że znajdziemy jakieś przyzwoite mieszkanie w niedługi czasie, dałam taki maksymalny termin do następnych wakacji, no ale zobaczymy co będzie...mieszkania w Warszawie to jakiś koszmar, mamy zdolność kredytową do 380 tysi, ale chcemy wychaczyć jakieś mieszkanie do 350, by coś tam zastało na remont itd, ale żeby znaleźć takie mieszkanie przyzwoite to graniczy z cudem, ale będzie próbować MUSIMY
 
my chcemy wybudowac z bali domek taki od 90-120m2m ... ale jeszcze o kredyt sie nie pytalismy z resta mysle ze jeszcze z dwa lata musimy poczekac i uzbierac kasy troche bo kurde przeciez trzeba miec iles tam procent wkladu wlasnego :baffled:
 
U nas dzidzia bedzie mieszkac w pokoiku z nami bo my sami mamy jeden pokój w którym urządziliśmy już aneks kuchenny:tak: I ot co, całe mieszkanko:zawstydzona/y: Ale miejsce na łóżeczko mamy:tak: Przewijac będziemy na naszej rogówce, a kąpac na dywanie albo na stół stawiac wanienkę:tak: Myślę, że źle dzidzi nie będzie;-) Swój kącik nad łóżeczkiem będzie miec przystrojony, jakąś miarkę wzrostu Żyrafę czy coś..:zawstydzona/y::-D no i lampeczkę mamy, tak, że wieczorkiem to zapalamy tylko ją i jest taki półmrok w pokoiku:tak: Myślę, że dzidzi bedzie dobrze;-)
 
reklama
no jasne dziewczyny :sorry2::sorry2: :tak: - nawet majac skromne warunki mieszkaniowe i finansowe mozna urzadzic naprawde fajny kacik dla Maluszka w kazdym mieszkaniu czy pokoju :tak:
 
Do góry