reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoiki naszych Maleństw - zdjęcia

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
5 366
Tak jak już wspominałam, zakładam wątek z fotkami kącików lub pokoików naszych Słoneczek :)
Wreszcie się zmobilizowałam i zrobiłam kilka fotek pokoiku Mariczki :)
Co prawda kapa na sofie "zapożyczona" została z naszej sypialni no i okno bedzie nieco inaczej wygladało (tzn. firanka ta ale inaczej upięta i z lambrekinem na górze) poza tym czekamy jeszcze na żyrandol do kompletu z mebelkami oraz planuję powiesić jakieś obrazeczki w pastelowych kolorach na ścianach :) Jak wszyyyystko będzie już gotowe wkleje kolejną porcję fotek :) Tymczasem, miłego oglądania :)















 
reklama
Ines - cudny pokoik Mariczki, na pewno wspaniale będzie sie tu czuć :))
My juz mamy wózeczek i łóżeczko, ale wszystko jeszcze w kartonie, czekamy na pomalowanie pokoiku, a zabierzemy sie za to w polowie wrzesnia (jak juz mama pojedzie od nas z urlopu bo na razie mieszka sobie w przyszlym pokoiku Szymusia)
 
Ines wspaniały pokoik. Niuni na pewno się spodoba :). Jak oglądałam twoje zdjęcia to trochę wpadłam w popłoch, że nie zdążę z remontem, ale mąż i tata obiecali, że się sprężą :)
 
Ines - pokoik nic dodac nic ujac :) .. Mariczka bedzie slodko sobie mieszlala w swoim pokoiku ;) ... slicznie ... gratuluje gustu i wyobrazni :)
 
Ines - pokoik PRZESLICZNY, bardzo ladnie urzadzony no i juz gotowy!!!!! wiec Dzidzius juz moze sie wprowadzac.
My zabieramys ie za urzadzenie pokoiku w pierwszym tygodniu wrzesnia, ale mebelki juz sa zamowione. Musze sie przyznac ze moj Syneczek tez bedzie mial te same kolorowe misie ze swiecaca lampeczka nad lozeczkiem. Widzialam je w katalogu, a w sklepie juz ogladalam kilkakrotnie - bardzo mi sie to spodobaly ze wzgledu na te swiecace oczka od lampki, wiem po doswiadczeniu mojej kuzynki ze jest to bardzo przydatne wieczorami i duzo pomaga mamie.
 
reklama
Ines...prześlicznypokoik Mariczki,taki słodki ze az miło,kolory super,mebelki przepiękne.Napewno córeczka bedzie zachwycona.Bużka.
 
Do góry