reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek 11.03.2013

reklama
Przykro mi bardzo. Nawet nie wiesz jak bardzo cię rozumiem. Sepsa zabiła moje dziecko w przeciągu kilku godzin...
Trzymaj się kochana
 
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy;(
Wiele osob pewnie bedzie sie zastanawiac co ja tu robie...a jestem tu poniewaz mam wielka potrzebe porozmawiac z kims kto mnie rozumie,dzieki rozmowom jest mi troszeczke lzej,wariuje w tym pustym domu mam dosc tego ciaflego faszerowania lekami widoku tych wszystkich zabawek tego wszystkiego.... Z checia bym gdzies uciekla...do okola tylko pustka nic wiecej....nawet niechce myslec ze jego juz nie ma;(
 
reklama
masakra ryczę jak wół po przeczytaniu tego wszystkego tym bardziej ze sama w ciązy jestem :((
mysłałam że Kacperkowi sie uda... 3mam kciuki za Ciebie kochana.
Myslałam że po 30 tc jest juz całkiem bezpiecznie.....ale widocznie nie.

[*]
 
Do góry