reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarzyk online

Moje cykle są regularne, średnio trwają 24 dni. Ale przesunięcie okresu kilka dni w przód lub w tył jest dopuszczalne bo kobiecy organizm to nie robot
Napisałaś, ze cykle masz raz 21 raz 28 dni. Tak to zrozumiałam. A takie rozbieżności nie świadczą o regularności. Być może źle Cię zrozumiałam...?
 
reklama
Napisałaś, ze cykle masz raz 21 raz 28 dni. Tak to zrozumiałam. A takie rozbieżności nie świadczą o regularności. Być może źle Cię zrozumiałam...?
Większość miesięcy mój cykl trwa 24 dni, ale są tez miesiące w których cykl moze sie przesunąć w ta czy w ta stronę i nie jest to nic zlego. Na długość cykli wpływ ma wiele czynników np. Stres, choroba, tabletki
 
Dodatkowo aplikacja pokazuje przypuszczenia owulacji i dni płodnych a to czy owulacja będzie decyduje organizm a nie my czy aplikacja :) dodatkowo aplikacja działa w sposób czerpania informacji z poprzednich cyklów i wylicza dni płodne. Nie wiem czy zauważyłaś ale na początku sama wpisujesz ile trwa Twój cykl i ile dni krwawisz. Więc to co pokazuje flo czy inna aplikacja / kalkulator trzeba skonsultować z lekarzem, aby potwierdzić prawdziwość tych informacji.
Napisałam powyżej to co teraz Ty piszesz 😉
 
Większość miesięcy mój cykl trwa 24 dni, ale są tez miesiące w których cykl moze sie przesunąć w ta czy w ta stronę i nie jest to nic zlego. Na długość cykli wpływ ma wiele czynników np. Stres, choroba, tabletki
Oczywiście, ze tak. Tak jak napisałam wcześniej- Odniosłam się jedynie do Twojego stwierdzenia, ze masz cykle raz 21 raz 28 dni
 
Spróbuje z tym flo ostatnio okres wypadł na 17 lutego owulacje pokazuje mi na 2 marca choć dni płodne mam na pewno teraz bo akurat śluzu dużo jest a pojawił się on jakoś przedwczoraj
 
Spróbuje z tym flo ostatnio okres wypadł na 17 lutego owulacje pokazuje mi na 2 marca choć dni płodne mam na pewno teraz bo akurat śluzu dużo jest a pojawił się on jakoś przedwczoraj
No patrząc na długość cyklu dziś 10 dzień u Ciebie więc dni płodne się powinny zaczynać 😁 a planujecie fasolkę czy bardziej zapobiegawczo?
 
reklama
Do góry