reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

kartym

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2006
Postów
18
Witam wszystkich forumowiczów chciałabym zasięgnąć informacji co do grzania w pokoju czy w miejscu gdzie się kąpie maluszka. Moja Julia już ma prawie 9 miesięcy i czy powinnam jej jescze grzać pomieszczenie gdzie się kąpie do 23 stopni jak wcześniejczy może to już być mniejsza temperatura 20-22stopni. proszę o poradę!
 
reklama
Witam wszystkich forumowiczów chciałabym zasięgnąć informacji co do grzania w pokoju czy w miejscu gdzie się kąpie maluszka. Moja Julia już ma prawie 9 miesięcy i czy powinnam jej jescze grzać pomieszczenie gdzie się kąpie do 23 stopni jak wcześniejczy może to już być mniejsza temperatura 20-22stopni. proszę o poradę!

ja kąpię trzymiesięczna córkę bez ogrzewania, w domu jest 20-22 stopni, fakt, że miała katarek ostatnio, ale starsza siostra coś do domu przyniosła
 
mam corke w podobnym wieku i specjalnie nigdy nie zwracalam uwage na temp otoczenia...napewno nigdy nie nagrzewalam lazienki czy cos w tym stylu...do tej pory mala raz miala katarek (jak miala 3 tyg). Mozesz spokojnie przestac ogrzewac-taka jest moja opinia.
 
my tez od poczatku kapalismy Lene bez specjalnego nagrzewania pomieszczenia. W lazience mamy po prostu zakmniete drzwi i temperatura utrzymuje sie "nie ucieka" Mysle, ze mozesz spokojnie przestac ze specjalnym nagrzewaniem, szczegolnie teraz, jesli na dworze tez cieplo i slonecznie.
 
Ja tez nie grzeje pokoju w ktorym kapiemy mala, temperatura utrzyumje sie ok 20 stopni, chociaz zima spadala nawet do 18 (nieszczelne okna i koszmarne ogrzewanie) i nawet w takiej temeraturze ja kapalam i narazie mi ani razu nie chorowala...
 
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, Moja mała na szczęście też jeszcze nie chorowała, ale jak to ja olbo się boję żeby nie przegrzać albo żeby nie zmarzła.

A co myślicie o basenie dla dzieci? Ja mojej kupiłam taki dmuchany i jak nadal taka pogoda będzie się utrzymywać to wezme ją dam trochę do tego baseniku i na balkonie przy parasolu ędzie się pluskać. A wy jak miślicie?
 
Witam
Ja Moja Mala ( Ma 2 Miesiace) Kapie Miedzy 19.00 A 20.00 Przewaznie Ok 19.30/ I Po Kapieli Jak Zje To Pomarudzi Troszke I Zasypia Ok 21.00.
Juz Nie Wiem Kurcze Czy To Nie Za Pozno.? Moze Wczesniej Ja Kapac, Zeby Wczesniej Chodzila Spac?
O Ktorej Wy Kapiecie Swoje Malenstwa?
 
reklama
Kąp o tej, o której ci wygodnie. Jeśli twoje dzidzi zasypia po kąpieli to kąp przed spaniem, jeśli kąpiel je rozbudza - to trochę wcześniej, żeby zdążyło się uspokoić. Ja kąpie między 19tą a 20tą. Nie uważam, żeby to było za późno. Na siłę małej do tej kąpieli nie przetrzymuję jak jest zmęczona. Wtedy kąpię wcześniej.
 
Do góry