reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karboksyterapia

reklama
Podobno bezpieczny,jednak wolała bym jednak podpytać kogoś kto się temu zabiegowi poddał.
Zazdroszczę,u mnie niestety się rozstępy pojawiły :(
 
Idż na Skłodowska. Na wrzescz Jest tam dobra klinika ( na rogu, nowy budynek obok uniwerku medycznego). Mają tam praktycznie wszystkie zabieg, w tym również karboksyterapię. Co do gruponów to raz byłam. NIe na takim zabiegu ale na peelingu kawitacyjnym oraz na masce na twarz I nie byłam zbyt zadowolona. Nie jestem na 100% pewna czy jest tam w każdym gabinecie ale czułam się trochę jak klientka drugiej kategorii :( To jednak nie to co w stosunku do zabiegu gdy płaci się kasę. A na samą karboksyterapię to nawet bym do kosmetyczki nie poszła. Taki zabieg powinen być wykonywany przez kosmetologa .
 
Tak, tak dokłądnie o tę. NIe wiem czy jeszcze mają tam tę promocję czy nie ale pierwsza konsultacja była za darmo jak ja chodziłam.
 
Miałam tam wykonywaną endermologię. Jestem bardzo zadowolona. Walczyłam przez lata z cellulitem obecnie skóra wygląda o wiele lepiej, cellulit również mniejszy. Nad karboksyterapią równeiż się zastanawiałam ale zrezygnowałam bo troche boje się igieł ;) Nie dorosłam jednak do zabiegów tego typu.
 
Do góry