reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Karmienie a solarium ???

Asia N

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam! Orientujecie się może czy można chodzić na solarium gdy się karmi piersią??  Bo słyszałam różne opinie i sama już nie wiem :( Wiem tylko, że jestem blada jak ściana,a na opalanie się na słońcu nie mam czasu!   

reklama

kaśka k

Fanka BB :)
Miasto
Ostrzyce, Poznań, Kartuzy
Rozwiązania
0
Asiu pomijając że solarka to nic zdrowego dla samej skóry to nie sądzę żeby karmienie mogłoby być ku temu przeszkodą
sama jestem blada i straszę sińcami pod oczami i właśnie dzisiaj chcę pierwszy raz po ciąży i urodzeniu wybrać się na 5 minut mam nadzieję że z czasem delikatna opalenizna poprawi troszkę moje samopoczucie
dodam że nie karmię piersią ;)

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
mąż się mnie pytał niedawno czy jak urodzę to pójdę na solare,ale szczerze nie uśmiecha mi się to za bardzo.pomijając to że nie jest to zdrowe,to chciałabym właśnie karmić piersią a po solarium jest niestety bardzo charakterystyczny zapach ciała,i ciężko go zmyć,myślę że dzidzia miałaby spory dyskomfort.To jeden z powodów.

Karin

Lipcowe Mamy'05
Rozwiązania
0
Czytałam, że można kotrzystać tylko trzeba osłonić brodawki bo solarka może je bardzo wysuszyć. Ja też się wybieram.

Rozwiązania
0
Witam,
ja jestem 5 miesięcy po porodzie,nadal karmie piersią. Na solarium zaczęłąm chodzic dosyć dawno (jakieś 3 miesiące temu poszłam pierwszy raz). Jak narazie nic mi sie nie dzieje. Pozdrawiam,nataszka_wroc :laugh:

EWCIK100

Rozwiązania
0
Na solarium zaczęłam chodzić jak mały miał 6 tygodni. I nic się nie stało, karmię do dziś. Tylko na początku zaslaniałam piersi, bo miałam podrażnione. Przed upływem 6 tygodni lepiej nie ryzykować, bo macica może nie być jeszcze obkurczona i można zacząć znowu krwawić.

M

Melanie

Gość
Ja tez karmię piesią (a nawet obiena ;) ;D ) i chodzę na solarkę
tak jak dziewczyny już pisały
osłaniam brodawki, nie używam kosmetyków do solarium - profilaktycznie :)

bbb223

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
słyszałam rózne opinie. sama sie nie opalałam
w solariach, w których byłam przy okazji w regulaminie było napisane, ze jest to niewskazane, że mozna tylko trzeba zasłaniac brodawki lub nawet całe piersi, bo przy duzym rozgrzaniu jest większe prawdopodobieństwo zapalenia piersi, no i generalnie jak w ciąży, moga powstac trwałe przebarwienia.
jedne mają do tego skłonnosć innym nic nie będzie. więc na własne ryzyko, ale fakt, ze po ciazy kazda z mam marzy o solarium ;D

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
dziewczyny czy na te brodawki może być krem nivea ? czym je smarujecie?acha,jestem po cesarce i chyba też powinnam kremem przykryć tę bliznę bo jest dosyć świeża,prawda? pozdrawiam

reklama

EWCIK100

Rozwiązania
0
Blizny lepiej nie opalaj. bo może Ci się brzydko przebawić. Lepiej na początku zakrywać brzuch, sam krem chyba niewiele tu pomoże. A piersi, jeśli karmisz, też lepiej schować, bo promienie UV wysuszają bardzo brodawki i mogą znowu pękać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry