reklama

Karmienie a solarium ???

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Asia N, 23 Lipiec 2005.

1. Asia N

Asia N Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam! Orientujecie się może czy można chodzić na solarium gdy się karmi piersią??  Bo słyszałam różne opinie i sama już nie wiem :( Wiem tylko, że jestem blada jak ściana,a na opalanie się na słońcu nie mam czasu!   

2. kaśka k

kaśka k Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Asiu pomijając że solarka to nic zdrowego dla samej skóry to nie sądzę żeby karmienie mogłoby być ku temu przeszkodą
    sama jestem blada i straszę sińcami pod oczami i właśnie dzisiaj chcę pierwszy raz po ciąży i urodzeniu wybrać się na 5 minut mam nadzieję że z czasem delikatna opalenizna poprawi troszkę moje samopoczucie
    dodam że nie karmię piersią ;)

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mąż się mnie pytał niedawno czy jak urodzę to pójdę na solare,ale szczerze nie uśmiecha mi się to za bardzo.pomijając to że nie jest to zdrowe,to chciałabym właśnie karmić piersią a po solarium jest niestety bardzo charakterystyczny zapach ciała,i ciężko go zmyć,myślę że dzidzia miałaby spory dyskomfort.To jeden z powodów.

5. Karin

Karin Lipcowe Mamy'05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czytałam, że można kotrzystać tylko trzeba osłonić brodawki bo solarka może je bardzo wysuszyć. Ja też się wybieram.

6. nataszka_wroc

nataszka_wroc

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    ja jestem 5 miesięcy po porodzie,nadal karmie piersią. Na solarium zaczęłąm chodzic dosyć dawno (jakieś 3 miesiące temu poszłam pierwszy raz). Jak narazie nic mi sie nie dzieje. Pozdrawiam,nataszka_wroc :laugh:

7. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na solarium zaczęłam chodzić jak mały miał 6 tygodni. I nic się nie stało, karmię do dziś. Tylko na początku zaslaniałam piersi, bo miałam podrażnione. Przed upływem 6 tygodni lepiej nie ryzykować, bo macica może nie być jeszcze obkurczona i można zacząć znowu krwawić.

8. Melanie

Melanie Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez karmię piesią (a nawet obiena ;) ;D ) i chodzę na solarkę
    tak jak dziewczyny już pisały
    osłaniam brodawki, nie używam kosmetyków do solarium - profilaktycznie :)

9. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    słyszałam rózne opinie. sama sie nie opalałam
    w solariach, w których byłam przy okazji w regulaminie było napisane, ze jest to niewskazane, że mozna tylko trzeba zasłaniac brodawki lub nawet całe piersi, bo przy duzym rozgrzaniu jest większe prawdopodobieństwo zapalenia piersi, no i generalnie jak w ciąży, moga powstac trwałe przebarwienia.
    jedne mają do tego skłonnosć innym nic nie będzie. więc na własne ryzyko, ale fakt, ze po ciazy kazda z mam marzy o solarium ;D

10. reklama
  11. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny czy na te brodawki może być krem nivea ? czym je smarujecie?acha,jestem po cesarce i chyba też powinnam kremem przykryć tę bliznę bo jest dosyć świeża,prawda? pozdrawiam

12. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Blizny lepiej nie opalaj. bo może Ci się brzydko przebawić. Lepiej na początku zakrywać brzuch, sam krem chyba niewiele tu pomoże. A piersi, jeśli karmisz, też lepiej schować, bo promienie UV wysuszają bardzo brodawki i mogą znowu pękać.

Poleć forum