reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie maluszków

anek- ja już wprowadziłam butle, raz na 2-3dni daję odciągnięte moje mleczko i pije ładnie. dzieki temu nie jestem uwiazana w domu.
 
reklama
ja tez juz wprowadzilam butelkę tydzien temu i dzieki temu dzisiaj oprocz dentysty zaliczylam pare sklepów:)
 
My jesteśmy teraz wyłącznie na cycku. Powiem szczerze... to czasem taka męka i mega horror. Od 4 dni nie podaję synowi mm (my mamy bebilon, to dostawał w szpitalu najczęściej i to do domu kupiliśmy). MM jest awaryjnym wyjściem. Nie chcę go podawać, bo z mm jest łatwo, a ja jestem mega leniwa i chwila moment to przestałabym karmić. Z mm wystarczy tylko przygotować, potem 5-10 minut i ssaczek mały wyssa wszystko. A na cycu to dudni i dudni, no i to aktywnie. Doradczyni laktacyjna powiedziała, że z moimi piersiami to dałabym radę spokojnie wykarmić dwójkę :baffled: Najczęściej synowi wystarcza tylko jedna pierś, nie muszę go przystawiać do drugiej. Miałam mega problemy po wyjściu ze szpitala - zmasakrowane brodawki, nawał i zastój, więc i stres przez to straszny. Teraz się jakoś unormowało (oprócz brodawek), cycki już miękkie, obrzęki zeszły, małemu chyba mleka starcza.
 
Moja Julcia w szpitalu kilka razy dostała Enfamil Lipil HA. Po 1,5 msc musiałysmy rozstac sie zcycusiem i przejsc na mleczko modyfikowane. Postanowiłam przejsc na Enfamil. Od 2 msc lecimy na tym mleczku i jestem zachwycona. Jest to naprawde jedno z najlepszych. Nasza Jula nalezy do niejadków i zjada przez dobę ledwo ponad 700 ml wazy 5800 i jest okazem zdrowia. Mleczko ma tyle wartości jest tak syte że starcza jej to co je. Oczywiście nie jest to najtansze mleczko bo w apekach koszt 30 zł za puszke, w rossmanie 25 zł ale zamawiamy w aptece internetowej po 10 szt i płacimy 21 zł.
 
Do góry