reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie maluszków

reklama
Karola- mojej malej w szpitalu podawali Bebilona albo Nana, bo one maja takie male buteleczki po 90 ml gotowego mleka i takie kazali nam kupowac.Wiec jak zaczelam mala dokarmiac wybralam Nana, bo jest tanszy ze wzgledu na opakowania uzupelniajace, w bebilonie ich nie ma, jest tylko w puszkach przec co drozszy.Moja Martyna Nana toleruje, nic jej po nim nie ma
 
Karola- moja jest na piersi ale jak skończy 6miesiący zamierzam przestać karmić i wtedy będę podawała Enfamil, podobno najlepszy. Mój Syn pije go do tej pory.
 
ja podaję hipp, z tego co się zdążyłam zorientować to wszystko jest bardzo indywidualna sprawa jednym dzieciaczkom pasuje tylko bebilon innym nan inne na wszystkich cierpią, hipp wydaje mi się najbardziej ekologiczne i jakoś tak cała filozofia firmy mi podpasowała...Jak na razie jest ok, chociaż od wczoraj mała trochę mi jęczy rano tak od 9 do 12 jest bardzo niespokojna, bardzo się martwię widze ze cos jej dolega a nie umiem jej pomóc, brzuszka nie ma twardego, ale troszkę się spina i wtedy popłakuje, kupy robi, ale zamiast 4-5 jak to było kilka dni temu robi tak ze 3 mam nadzieję ze po prostu wszystko jej sie tam reguluje i to nic poważnego...słysze przy karmieniu ze jej troche jeździ w brzuchu może to jej przeszkadza..?!? Już dziś z nią płakałam...przyzwyczaiła mnie ze tylko je i śpi to teraz jak cokolwiek się dzieje jestem pełna obaw.. teraz tak od 30 min śpi może sen troszkę jej pomoże...
 
Paluszek mi Hipp tez pasuje z tego właśnie względu ekologicznego :) w maju/czerwcu jeszcze beda nowalijki wiec jak przyjdzie czas na pierwsze marchewki to wlasnie sloiczki tej firmy bede kupowac - a widzialam ze maja sklep internetowy z duza iloscia promocji, w tesco tez mozna dostac wszystko bez problemu
 
ja ma teraz taką sytuację że karmię swoim mlekiem odciąganym do butelki i jest tak że niestety na 1 lub 2 karmienia w ciągu doby tego mleczka mam za mało i muszę coś podawać. Kupiłam dla próby Bebilon ale jakoś coś dużo po nim Mały ulewa i myślę żeby inne spróbować. Jutro idę do pediatry bo on podejrzewa też alergie ale coś nie wydaje mi się, odstawiłam z diety swojej nabiał a objawy brzuszkowe nie minęły. Zatem jeśli nie będzie przeciwwskazań pediatry to spróbuje ten Hipp mu podać :) Może po prostu dam mu ten HA bo bebilon to zwykły mam nie HA.
 
Enfamil jest podobno najlepszy - ale w szpitalu jak były cyrki z karmieniem piersią pielęgniarki mi przyniosły taką małą buteleczkę Enfamilu - gotową już do podania - i jak zobaczyłam szary kolor i powąchałam to słabo mi się zrobiło...

mnie ostatnio koleżanka dietetyk przekonała że warto karmić do roku, same plusy są takiego karmienia
 
wiadomo im dłużej się karmi tym lepiej, ale ja pewnie tak jak z Małym po 6miesiącach skończę. Coby nie mieć cycków do kolan :)
 
reklama
wiadomo im dłużej się karmi tym lepiej, ale ja pewnie tak jak z Małym po 6miesiącach skończę. Coby nie mieć cycków do kolan :)
Ja mam zamiar zrobic tak samo bo corcie karmiłam zdecydowanie za dlugo a teraz mam zamiar wrócic do pracy po maciezynskim DAISSY Ty masz doswiadczenie kiedy powinnam wprowadzic butelke coby maly zalapał bo ptem moze byc problem i co gorsza jak niezechce butli.
 
Do góry