reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią, a plamienia i miesiączka

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
4 024
Witam. Jestem 6 miesięcy po drugim porodzie. Miesiączkę dostałam szybko bo po 7 tygodniach (ginekolog widział że na dniach dostanę w czasie wizyty popołogowej). Trwała 7 dni, kolejna po 21 dniach również trwała 7 dni. Kolejne trzy wystąpiły po 32 dniach, trwały trzy dni i były bardzo skąpe. Obecnie nie mam miesiączki już 44 dzień. Wykonałam test ciążowy - wynik negatywny. Od dwóch dni boli mnie brzuch i dół pleców zupełnie tak jak w czasie menstruacji. Pojawiło się też plamienie, a raczej jasnoróżowy śluz. Trwało to pół dnia i minęło. Czy powinnam się tym martwić? Czy przy kp takie rzeczy się zdarzają? W dzień karmię co 2-3h, w nocy zazwyczaj co 4-5h (sporadycznie zdarzają się przerwy dłuższe - max 7 h).
 
reklama
Czesc u mnie taka sama sytuacja. Z tym ze staram sie o druga ciaze.. od porodu minelo prawie 8 mies. A przez 6 stosowalam tabletki limetic. Po odstawieniu tabletek dostalam okres po 2 tyg. A teraz (tak mi sie wydaje ze to znow okres) po 17 dniach.. mialam plamienie znikimy bol brzucha trwa to plamienie/krwawienie trwa juz 4/5dni z czego szyjka macicy przez caly ten czas jest WYSOKO TWARDA dzis otwarta. (A nie jak przed okresem bardzo nisko) nie wiem o co chodzi.... lekarz kazal obserwować 3 cykle i wtedy przyjsc... miala tak ktoras z Was ze przy @ szyjka bylo wysoko?
 
Wydaje mi się że przy karmieniu piersią ,to normalne, okres będzie, lub nie będzie to kilka miesięcy
 
Do góry