reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże?

Paulisienka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Grudzień 2019
Postów
51
Cześć Dziewczyny!
Zacznę od tego, iż pod koniec lipca w 7 t. c rozpoznano u mnie poronienie zatrzymane. Miałam przeprowadzony zabieg abrazji. Po zabiegu po 26 dniach miałam miesiączkę, ale nie była ona taka jak zazwyczaj- zaczęła się od 2 dniowego plamienia, potem się rozkręciła. Tak było przez pierwsze 3 miesiące. Gdy po tym czasie znów zaczęliśmy z Mężem starać się o dziecko, plamienia zaczeły pojawiać się już nawet 7 dni po owulacji. Byłam już u 4 lekarzy, miałam robione badania hormonalne (wszystko wychodzi książkowo), wykluczono PCOS, endometriozę, zrosty, zaburzenia krzepinięcia krwi. Owulacja jest za każdym razem. Brałam castangus- tylko mi zaszkodził, bo miesiączka wlokła mi się przez miesiąc. Brałam luteinę i duphaston-zero poprawy, tylko samopoczucie gorsze. Dwa dni temu w dniu spodziewanej miesiączki zaczęłam plamić, zrobiłam test beta hcg z krwi, wyszło 5.5. Po konsultacji z lekarzem leżę cały dzień i biorę luteinę, plamienie prawie ustało, jednak wątpię aby coś z tego wyszło. Czy któraś z Was miała podobne plamienia o nieustalonej przyczynie i zaszła szczęśliwie w ciążę? Bo ja już tracę wszelką nadzieję... ☹️
 
reklama
Powyżej 5 to ciąża, powtórz bete po 48 h , trzymam kciuki abyby było ok ,moja siostra miała plamienia ,potrafiła cały miesiąc plamic, u niej to była nadzerka
 
Powyżej 5 to ciąża, powtórz bete po 48 h , trzymam kciuki abyby było ok ,moja siostra miała plamienia ,potrafiła cały miesiąc plamic, u niej to była nadzerka
Dziękuję, jutro z rana testuję. Nadżerka również wykluczona podczas badania, jakie miałam we wtorek, także to nie to...☹️
 
Jestem w pozytywnym szoku! Dziś rano 2 grube krechy na teście, czyli beta na pewno urosła. W poniedziałek zrobię betę z krwi. Plamienie (odpukać) prawie ustało, cały czas oszczędzam się i wstaję tylko gdy już naprawdę muszę. Nie podpalam się zbytnio, ale jestem dobrej myśli. [emoji4]
Super gratuluję. Spokojnej ciąży.
 
reklama
Do góry