reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią a solarium

Jaka bzdura z tym przepaleniem pokarmu :-D Prosze Cie, laska, sprawdz to (z wiarygodnych źródeł), ok? A pozniej pisz bzdury.

Co do ciazy, to lekarze nie polecaja, ze wzgledu na estetyke. Na ciele moga powstac przebarwienia ze wzgledu na poziom hormonow w organizmie.

Pozdrawiam.
 
reklama
Ja korzystam z solarium średnio raz na tydzień, ale zaczęłam po 3 miesiącach od urodzenia dziecka. Piersi zawsze przykrywam i do tej pory nic złego z pokarmem się nie dzieje:tak:
 
Ja też karmię piersią a na solarium chodze od 6 tygodnia po porodzie, zakrywam piersi, szczególnie sutki. Kilka minut raz na jakiś czas nie zaszkodzi dzidzi na pewno a mnie poprawia humor i wygląd:)
 
pewnie, ze to jakies bzdury.to co maja powiedziec kobiety z afryki, ktore nie maja stanikow i wystawiaja piersi na slonce? ich mleko jest przypalone non stop? trzeba tylko uwazac na przebarwienia, bo mozna np.malego wasa sie dorobic:cool2:
 
reklama
Ja od porodu unikam solarium. Poprawiam kolor skóry dietką - marchewki, olej rzepakowy i inne produkty bogate w beta-karoten i daje radę ;)
 
Do góry