reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

reklama
Witam jestem mamą 1,5 rocznego Bartusia i 6 miesiecznego Nathaniela powiem tak Bartuś ten straszy jest na Bebilonie 3 po urodzeniu był troche na cycu:-)od czwartego miesiaca zycia wprowadza sie w diete dzidzi kaszki ja wprowadzilam troche wczesniej;-)mój maly je uwielbia mogłby je jesc dniami i nocaminajbardziej lubi ryzowe nestle z jabłkiem :-Doprucz tego je obiadki i musy tzn z tych dla dzieci typu Bbovita Gerber czy Hip:tak:nieraz daje mu danonki aalbo danio:-)osttatnio kupi.łam mu te Misowe jogurciki z nestle pychotkaa:tak::tak::-)zawieraja 25% dziennego zapotrzebowaniania na mleczko:-)mlodszy jest narazie na Bebilonie 2 , i tak samo jak straszy wcina kaszki od 4 miesiaca:tak:chyba ma to po swoim braciszku:-D:-Dpochlaniacz kaszek:-Dostatnio z obiadkow dalam mu marchewke zajadal az mu sie uszy trzesły oczywsicie starszy je tez owoce w postaci nomalnej banany jabłka kroje mu w male kosteczki w wcina:-):tak:Pozdrawiam wszytskie mamusie i dzidziusie:-)
 
Dziewczyny, jakby dzieciaczki miały problem z zaparciami (czego nikomu nie życzę:no:)...mój M miał kupić zwykłe mleko a przez przypadek kupił Bebilon Comfort 2 (dla dzieci z kolkami i zaparciami). Nie miałam innego mleka, zresztą mały dostaje na nim tylko dwa razy dziennie kaszkę...to zrobiłam na tym nowym. Zaznaczam, że nie mieliśmy problemu z kupkami. Dostał wczoraj jedną porcję, a dziś rano zrobił wielgachne miękkie kupsko, ledwo się w pieluchę zmieściło:baffled:. Dałam mu jeszcze porcję na śniadanko...nastepna kupa już całkiem żadka:dry:. Od razu zadzwoniłam do M, żeby kupił normalne mleko, bo nie chciałam czekać na dalszy rozwój wypadków:sorry2:.
Także gdyby dzieciaczki miały zaparcia, może warto spróbować. U nas na 100% działa:blink:.
 
Dziewczyny, jakby dzieciaczki miały problem z zaparciami (czego nikomu nie życzę:no:)...m kupił Bebilon Comfort 2 (dla dzieci z kolkami i zaparciami).Także gdyby dzieciaczki miały zaparcia, może warto spróbować. U nas na 100% działa:blink:.
Dokładnie Joasiu :tak: kumpele właśnie to podają i dzieciaczki nigdy zaparć nie mają :tak:
A właśnie, mam pytanko... Ja podaję Oli nan2, dobrze go toleruje, nie ma zaparć, bólów brzuszka (tfu, tfu...) Dostałam ostatnio pocztą (pewnie przez te papiery wypełniane w szpitalu...) bebilon dobranoc - mleczko specjalnie dla dzieciaczków coby spały całą noc... Czy mogę podawać je Oli na noc, w dzień podając nan? :confused: Jak myślicie? Będę wdzięczna za podpowiedzi :tak:
 
Osobiście używałam tego mleka i nie zauważyłam żeby Nati robiła za rzadkie kupki lub za często. Po prostu tolerowała je jak inne odmiany Bebilonu - bo wypróbowałam kilku. Ale to pewnie indywidualne.
Pewnie tak:tak:. U nas efekt był od razu i nie chciałam wiedzieć jak to się skończy...mały dostaje już zwykły Bebilon:tak::-).
 
Dostałam ostatnio pocztą (pewnie przez te papiery wypełniane w szpitalu...) bebilon dobranoc - mleczko specjalnie dla dzieciaczków coby spały całą noc... Czy mogę podawać je Oli na noc, w dzień podając nan? :confused: Jak myślicie? Będę wdzięczna za podpowiedzi :tak:

My też dostaliśmy, Bartkowi nic nie było- w dzień bebiko pił, a na noc bebilon ;-)
 
reklama
Dziś pierwszy raz dałam Stasiowi drobno krojony (a nie rozgniatany) obiadek. Męczył się troszkę, ale bardoz mu smakowało.
No i zaczynam podawać serek Bieluch. Niech się chłopak przyzwyczaja do normalnego jedzenia. :-)
 
Do góry