reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

Kurcze,a ja kupilam paste do zebow dla niemowlat i teraz sprawdzilam,ze jest z fluorem.Dobrze,ze jeszcze Maja nie ma zabkow i nie uzywalam....
 
reklama
Maajka, pasty z fluorem dla niemowląt teoretycznie można używać...przynajmniej wg producentów. Ale trzeba bardzo uważać, bo dzieciaczki jeszcze nie wypluwaja i całą porcje pasty połkną. Już kiedyś Wam pisałam, że flur bardzo łatwo przedawkować. Jeżeli ktoś koniecznie chce używać pasty z fluorem to radziłabym tylko raz dziennie (pozostałe mycie zabków w ciagu dnia przegotowaną wodą) i bardzo małą iloscia, najlepiej na gaziku...ze szczoteczki łatwo spada i się rozpryskuje, pasta nie znajdzie się na zabkach, ale od razu w buźce. W gazik "wsmarować" odrobinę pasty i dopiero tak czyścić. Ale tak jak pisałam wcześniej, bezpieczniejsza jest pasta bez fluoru:tak:.
 
Bbakania moze byc to alergia i moze sieobjawic tak pozno Raczej nie wskazywaloby to na gluten tylko mleko , jakies owoce. Jezeli malanie ma zadnych innych objawowo czyli luzniejszych kupek boli brzuszka mozesz poczekac do tej wizyty. Smaruj jej policzki kremem typu emolim balneum i obserwuj.
 
reklama
Do góry