reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia - dieta, problemy

testy robi sie po 3 roku zycia i raczej do przyjemnych nie naleza:no: wiem bo moja corcia je miala
ja tez jadlam wszystko jak jeszcze karmilam malego za to przy corci prawie nic bo mila po wszystkim kolki raczej wszystko zalezy od dziecka i jego reakcji nie ma regoly
 
reklama
moja córka ma już miesiąc a od 4 dni na karku,dekoldzie i buzi ma wysypke czy ktos moze mi powiedziec co to jest.czy to moze byc alergia na bialko?co zrobic?:sick:
 
ewa moja mała ma już 3 miesiace i jakis czas temu tez miała wysypke na klatce piersiowej moja sistra powiedzała że to są potówki po paru kapielach jej przeszło i na szcze scie to były tylko potówki. moze poczekaj pare dni jesli nie zejda to powinnas isc do pediatry.
pozdrawiam!!
 
Megusek chlebuś apetycznie wygląda i smakuje perwnie super:)Podziwiam!,że też chce ci się takie rzeczy robić.
 
O JEZU:szok: . mi to się przy Maksiu obiadów nie chce robić po padnięta jestem a TY chleb robisz od tak!!!! SZACUNEK:szok: jesteś moim idolem Megusek:-D .
a chlebek chrum chrum, ślinka cieknie:-D .
 
to wbrew pozorom nie zajmuje duzo czasu, wyrabiam jak Kubus spi, tylko mikser i garczek jest ubrudzony na maxa,ale to juz robota dla zmywarki ;-)
Chlebus jest pyszniutki :-)
 
No no też podziwiam!! chlebek wygląda pysznie. mnie ostatnio coś wzieło i postanowiłam upiec placek. Ale latałam między dziecmi a plackiem i zapomniałam wsypac proszku do pieczenia, nie wyrosło, a jeszcze troche się przypaliło bo przez te dzieciaki to czas tak szybko leci, że nawet nie zauważyłam kiedy minoł czas pieczenia:baffled::-D
 
reklama
ZAKONCZENIE TESTU LAKTACYJNEGO!!!
W quizie wzielo udzial 45 osob.
A tak odpowiadali:
67% karmi piersia, 18% piersia i mieszanka, 16% nie karmi
18% zle postepowalo lub postepowaloby w nawale pokarmu
23% zle postepowaloby lub postepowalo żeby zwiekszyc laktacje
tylko 38%widzialo film „Poznaj moich rodzicow”
60% wie ze dobrze karmic piersia przynajmniej pol roku, a 18% ze 2 lata
84%!! kupilo lub kupiloby zly rozmiar biustonosza do karmienia
11% uwaza ze najdluzsza przerwa w karmieniu powinna trwac 7h, a 69% ze 6h
56% zna repertuar zespolu Big Cyc albo strzelala ;-)
73% albo chciala mieć wiecej punktow albo naprawde probowala smaku pokarmu kobiecego! ;-)

Mam fajne zaproszenia do poczty bardzo zanej przegladarki internetowej. Jezeli macie zapychana skrzynke smieciami o wiagrze itp to polecam!!! Skrzynka ma pojemnosc ok 3 GB! :-) Przyslijcie mi @ na priv albo gg

pozdrawiam
 
Do góry