reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
a ja wczoraj po ostanim karmieniu wydoilam piwo Lecha duze!!! mamuska mi kupila w polskim sklepie:))))))))))))jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak mi sie chcialo!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

a co do cyckow zawsze ktorys daje mniej:///// jak 3 dni prawy daje duzo to lewy sie opierdziela! albo na odwrot:///

nie uwierzycie przy czym mala zasypia!!!! jak wlaczam laktator:ppppppppp przecierz nie bede sie doic co pol godziny zeby w ciagu dnia spala:ppppp

mój też często zasypia przy laktatorze hehe:-)
 
Któraś z Was kiedyś pisała o podawaniu dziecku wody przegotowanej z glukozą? (coś mi się wydaje że nice-girl, ale nie dam sobie głowy uciąć hihi ), chciałam spytać ile dać glukozy na ile ml wody?
 
Któraś z Was kiedyś pisała o podawaniu dziecku wody przegotowanej z glukozą? (coś mi się wydaje że nice-girl, ale nie dam sobie głowy uciąć hihi ), chciałam spytać ile dać glukozy na ile ml wody?

To ja pisałam,ale nie wiem ile tej glukozy, bo mój synek wypija czystą wodę w razie potrzeby.O glukozie wiem od położnej,ale ona sama poleciła mi się dowiedzieć samej w aptece jeśli bede chciała podać.
 
Któraś z Was kiedyś pisała o podawaniu dziecku wody przegotowanej z glukozą? (coś mi się wydaje że nice-girl, ale nie dam sobie głowy uciąć hihi ), chciałam spytać ile dać glukozy na ile ml wody?

Ja sypię tak na oko i próbuję. Robię tak żeby było bardzo słodkie, podobnie na słodkość jak moje mleko - inaczej mały nie chce za bardzo pić. Mi o tej wodzie mówiła pediatra i powiedziała, że jeśli nie będzie samej chciał pić to sypać glukoze tak żeby zechciał,bo maluchy na ogół nie przełkną niczego co nie jest słodkie.
 
a jak myślicie-można podawać dziecku 2-wie rózne mieszanki?czyli w dzień np. ENFAMIL, a w nocy HUMANA(ta co wydłuża okresy między karmieniami)?
własnie sie zastanawiam, czy nie wprowadzic tego 2-giego mleczka, zeby dluzej pospac...?
 
no to poszalalam:))) dziecko nakarmione, mleko odciagniete a mamuska tankuje browarka:pppppppp zyc nie umierac:pppp do tego paka chipsow chili i lecimyyyyyyyyyy:)))
 
reklama
dziulka- moja tez zasypia przy dzwieku laktatora:))

pytanie do mam karmiacych piersia i dopajajacych dzieciaczki woda czy herbatka-ile i jak czesto?
Moja Maura je tylko moje mleczko, do tej pory nie dopajalam, ale od dwoch dni wyraznie sie jeszcze czegos po jedzeniu domagala, nie wiedzialam czego-myslalam, ze niedojedzona, ale cycka juz nie chciala. Mama poradzila mi dac troche wody. Nie chcialam, bo wszedzie czytam, ze przy naturalnym karmieniu sie nie dopaja: Ale dzis, jak juz nie wiedzialam, czego moje malenstwo chce, podalam wode. Wypila prawie jednym lyczkiem 40ml! Czyli jednak chciala?
Wiec pytam jeszcze raz-jesli dopajac, to jak czesto i ile?
 
Do góry