reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Pytanie nie jak często i ile, a po co dopajac? Jak karmisz piersią to nie dopajasz. Jeśli dziecko czegoś się domaga, tzn., że jest głodne, a wodą tylko oszukujesz. Nie mów, że dziecko chciało wody, nie ma pojęcia o jej istnieniu, więc nie ma możliwości, żeby jej chciało. Jeśli nie musisz inaczej to tylko pierś. Mamę szanuj, ale w stare praktyki się nie baw ;-)
 
reklama
Ja chciałam stosować te pojemniki do moczu, bo troche mi ich zostało po ciazy,ale mąż chemik zaprotestował.Tzn mozna stosowac,ale jednorazowo. Bo nie bardzo mozna je wyparzac bo to tworzywo sztuczne nie przystosowane do takich wysokich temperatur i przy wyparzaniu moga sie szkodliwe substancje wydzielac. Najlepiej do wielokrotnego użytku stosować małe szklane słoiczki.
 
No właśnie o to mi chodziło, nice-girl, że przeczytałam gdzieś, że to niezdrowe. A sama pomroziłam już kilka. Czyli od teraz słoiczki, a tamte pojemniczki jednorazowo tylko użyję.
 
Ja mam trzy pojemniki z Aventa, na razie wystarczają. Mrozić nie zdążam bo Mała spija jak leci wszystko. Jestem tak przemęczona po tym wyjeździe i niedospana, że siadła mi laktacja - znowu. Ryję nosem w klawiaturze, ale MUSZĘ SIĘ PRZYWITAĆ :-)
 
Ja przechowuję pokarm w buteleczkach tych do karmienia. Mam ich chyba z 10, więc nie kupowałam nic innego. A wczoraj pierwszy raz zamroziłam pokarm. W takiej foliowej torebeczce, wygodne.
 
reklama
Do góry