reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie w miejscach publicznych - ankieta

reklama
ale bawiła się też ze starszymi a że wraca to normalne i z czasem z tego wyrośnie i stanie się bardziej samodzielna trzeba ja do tego zachęcać ale nie na siłę, niedługo tez pójdzie do przedszkola i też będzie inaczej
popytaj się też dziewcząt które maja dzieci w podobnym wieku np na wątku trzylatek albo koleżanek czy znajomych możesz tez np. oddać ją do przedszkola na parę godzin
 
Ostatnia edycja:
Tylko jeszcze mam nią nie chce mnie zostawić jak jestem czeka na mnie jak z kończę małego karmić i ją we znę do zabawy to się bawi ze mną a jak jej zniknę na wet na chwilę to płacze za mną i przytula mnie ale to w takiej pozycji jak by chciała do moich piersi się dostać a ja przecież jej nie mogę już karmić mam tylko jeszcze pokarm dla małego ale też już nie wiele
 
reklama
A wiesz bojąca zauważyłam że mój mały ma teraz dziwne przywitanie ze mną jak wracam z jakieś podróży to mój mały przywita całusem przytuli mnie ale co jest dziwne w jego zachowaniu to ze jak usiądę owszem pozwalam mu siadać na kolana ale mnie dziwi jedna rzecz dlaczego jak się z nim przytulam to on zawsze chce moją pierś, a jak mu nie chce dać to sam mnie rozpina na mi bluzkę i podnosi koszulkę jak go mam nauczyć żeby tak nie robił
 
Do góry