• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Karmienie

Witam mamusie. Karmie piersią już 3 miesiące i na zalecenie dokarmiam mm. Dziaiaj obudziłam się w nocy i miałam koszulkę mokra na piersiach nie wiem o co chodzi coś z tym zrobić? Nie mam kogo zapytać a wiem że też są tu mamy
 
reklama
Też miałam cc i na początku bardzo mało pokarmu. Potem się rozkręciło i też się obudziłam z bardzo mokrą koszulą. Od tej pory śpię z wkładkami laktacyjnymi :) . To normalne nie masz się czego martwić
 
reklama
Co to za glupoty o kryzysie laktacyjnym i wiekszej produkcji?
Miedzy 12-16tygodniem po porodzie jest czas stabilizacji gdzie piersi przestaja byc nabrzmiale i przeciekajace a co za tym idzie jest mniej mleka dlatego w tym czasie dzieci dluzej wisza na piersi zeby pobudzic laktacje.
Skoro mleczko leci tzn ze masz na tyle pokarmu zeby spokojnie dziecko wykarmic i jeszcze Cie stabilizacja nie dopadla.
Nie myslalas nad kpi?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry