reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

a zdarzaja sie takie przypadki w ogole ze matka ma dzieci rok po roku i obydwoje piersia karmi??tzn jedno ma rok a drugie dopiero co sie urodzilo..jakie ja pytania dzisiaj zadaje:confused2::-D czas isc spac hehe
 
reklama
chyba nie. Bo na okres ciąży gin radzi odstawić od piersi - zbyt duzy wysiłek dla organizmu. Przynajmniej tak koleżanka która ma 3 (jedno po drugim) mowiła
 
witam

jakie macie pomysły na zwiększenie laktacji
my się od początku karmimy cycem i modyfikowanym
ściągam max 30ml, raczej nie nastawiam się, że zrezygnujemy z mm
no ale chciałabym żeby było go mniej, a mojego więcej ;)
 
do_ti ja mialam tez ten problem sciagalam po 30ml. zaczelam pic po kilka tych herbatek dziennie, kompot jablkowy no i codziennie karmi wieczorem. i naprawde po karmi udawalo mi sie najwiecej sciagac :tak::tak: w koncu sciagalam nawet po 80ml, ale poniewaz moj juz od ponad miesiaca nie chcial z piersi bo mu za wolno to jednak szlo, to musialam mu dawac swoje z butelki. a zal mi go bylo zostawiac na czas sciagania, wiec coraz mniej tego mleka sciagalam i teraz juz tylko raz dziennie

zycze powodzenia :-)
 
reklama
Witajcie młode mamusie.

na naszym forum działa poddział ekspercki,
CHICCO wszędzie tam, gdzie dziecko

w którym odpowiada na pytania a Gosia Borecka, doula
( odkryj swoją ścieżkę macierzyństwa | Gosia Borecka – doula w Warszawie i online )

Jest mamą piątki dzieciaczków i ma ogromne doświadczenie w tematyce , laktacyjnej, noworodkowej i niemowlęcej a także okołoporodowej
biggrin.gif


Zajrzyjcie do niej.
 
Do góry