reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy piersia :)

monikasia, to co ja stosuję to esputicon i jest polskim lekiem. Ale są jeszcze inne , może np. u Ciebie będzie infacol, espumisan. Jeżeli masz jakies dojście do ppolskich leków to jeszcze jest bobotic. Wiesz one maja ten sam środek simeticon, tylko różni producenci i różne nazwy. A jeszcze jest gripe water-wiem, że jest w Niemczech ale ja tego nigdy nie stosowałam. Wiem tylko, że trzeba prawie przy każdym karmieniu, a te krople to rano i wieczorem po 1 kropelce. A naprawdę świetnie działają. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję na Twoje pytanie ale nie siedziałam przed komputerem wcześniej.
 
reklama
A my sie karmimy piersia i butelka ! i juz sie nie czuje gorsza ze dokarmiam go butla ...bo chce by nabieral na wadze a jak jest na samym cycu to ni uja :-( no ale mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej . A Wy dziewczeta trzymajcie sie tam :* Kocham Was :*
 
hej. no u mnie z karmieniem piersią niema problemu. mały wcina aż mu sie uszy trzęsą :D Oprócz tego że mam bardzo dużo pokarmu bolą piersi i na wieczór twardnieją troche.
 
A my sie juz praktycznie w ogole nie karmimy piersia :(((((((( Mały nie chce juz w ogole z cyca jesc....
 
Dziewczyny,
moja Hania po każdym karmieniu ma jakieś bóle. To jest to kolka tylko króciutko.Na kolkę bierze krople i ogólnie pomagają. Ale widać, że małą boli brzuszek i ma trudności z gazami. Doczytałam , że może to być dodatkowo nietolerancja na laktozę. A że jest jej najwięcej w pierwszych kroplach pokarmu, należy nie podawać ich maluszkowi. Dzisiaj spróbuję pamięać o tym przed kążdym karmieniem. Może się uda to :tak:opanować
 
Dziewczyny
jak moge to polecam karmniki polskiej firmy amazonka www.e-amazonka . Są w cenach od 32 do 40paru zł. Ja mam 2 takie, zamówiłam wymyslalam jeszcze rozmiary bo chciałam wąski pod biustem a duże miseczki-chociaż raz widac , że mam porządny biust:)) jak Pamela Anderson:)). Przerabiali 2 razy na moje zachcianki i naprawdę są świetne. A , przeróbki zrobili za darmo :) i po poprawkach 2 raz przysłali na swój koszt. Zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie.
A Wy jak sobie radzicie z biustonoszami?
 
reklama
Ooo, ludzie nawet nie pytaj :((( Kupilam taki bawelniany przed porodem i jest o d... rozbic:((( Mam za ciezkie piersi i tyle do takiego stanika....nosze go tylko w domu a jak gdzies wychodze to wkladam "normalny".
Myslalam, zeby samemu zrobic tzn przerobic ale narazie nie mam na to czasu buuuu....
Zaraz wskakuje na te str. ktora podalas;)
 
Do góry