reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy piersia :)

A my sie juz praktycznie w ogole nie karmimy piersia :(((((((( Mały nie chce juz w ogole z cyca jesc....
Znam ten ból:-(,przeszłam to samo z synkiem i karmię tylko butelką:sorry2:.Jakie mleczko podajesz? i co o nim myślisz?,co myślisz o "Nan"?-bo akurat ja takim karmię:tak:

A wogóle to przydał by sie wątek o karmieniu butelką,bo nie wszystkie karmią piersią z różnych przyczyn.Można by go podłączyc do tego wątku,lub nowy tworzyć-ale lepiej by było w jednym ,tak jak na zamkniętym mają cyc i butlę w jednym wątku:tak:
 
reklama
moj mały też czasami sie wierci przy cycu jakby go znaleźć nie umiał a ma go w buzi.. mam nadzieje że nie odechce mu sie kiedyś tego cyca.. a codo staników. ja kupiłam na ebay 4 sztuki do karmienia i są dobre :)
 
Znam ten ból:-(,przeszłam to samo z synkiem i karmię tylko butelką:sorry2:.Jakie mleczko podajesz? i co o nim myślisz?,co myślisz o "Nan"?-bo akurat ja takim karmię:tak:

A wogóle to przydał by sie wątek o karmieniu butelką,bo nie wszystkie karmią piersią z różnych przyczyn.Można by go podłączyc do tego wątku,lub nowy tworzyć-ale lepiej by było w jednym ,tak jak na zamkniętym mają cyc i butlę w jednym wątku:tak:
Ja podaje Bebiko. To mleczko mam juz sprawdzone bo moja mama wychowała na tym mleku moje rodzeństwo ( zaznacze ze ona nigdy piersia nie karmiła).A co do mleczka "Nan" to z kolei moja koleżanka swoja corcie karmiła tym mlekiem i tez jest zadowolona.
 
reklama
dziewczyny a co wy robicie ze wasze dzieciaczki tak rosna na waszym mleku ? :-( moze moje jest do dupy mleko ? :-( nie wiem sama ... zaapalam dola .. :-(

Nie stresuj się, nie ma czegoś takiego jak "cienkie" czy małowartościowe mleko. A w ogóle to dlaczego masz doła? Pediatra Ci coś powiedział, że bobuś za mało przybiera? Jeśli tak to od razu powinien powiedzieć co z tym zrobić. No już, uszka do góry i nie martw się :)

moj mały też czasami sie wierci przy cycu jakby go znaleźć nie umiał a ma go w buzi.. mam nadzieje że nie odechce mu sie kiedyś tego cyca.. a codo staników. ja kupiłam na ebay 4 sztuki do karmienia i są dobre :)

Moja niunia też czasem się wygina, wierci i pręży przy jedzeniu. Ale teraz już się zorientowałam, że po prostu męczy ją kupa :p I zazwyczaj jeszcze w trakcie karmienia lub po nim robi kupolca :)
 
Do góry