reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....KAROLEK Nasz Syneczek kochany... 10.06 2011, [*]

reklama
Karolku syneczku moj kochany...dzis mija rok od twojego odejscia...nie mam pojecia jak przezyłam ten rok bez ciebie.. z taka straszna pustka w sercu..:-( bol jaki czuje jest nie do opisnania..tak bym chciałą moc cofnac czas ...i sprawic zeby to wszystko sie nie wydarzyło...zebys był teraz tutaj z nami.. cały i zdrowy..ale nie stety nie mam takiej mocy...Przepraszam cie syneczku za to ze nie byłam w stanie ochronic cie p[rzed najgorszym i przed tym cierpieniem..:-( ale pamietaj skarbie ze kocham cie najbadziej an swiecie i zawsze ebde kochac... zawsze bedziesz moim najukochanszym syneczkiem:tak:

Wszyscy mowia mi ze Bog tak chciał.. ze Cie tam potrzebował...ale ciagle nasuwa sie pytanie dlaczego..dlaczego włansie ty, dlaczego moje dziecko ,ktore tyle wycierpiało musiało odejsc.. swiat jest niesprawiedliwy ,ale wierze ze tam po drugiej stronie jest ci dobrze i wierze w to ze spotkamy sie tam kiedys i utule cie i nie puszcze juz z moich rak...:tak:


BARDZO CIE KOCHAM SKARBIE I STRASZNIE TESKNIE:-(


(*)(*)(*)(*)(*)(*)
 
Karolku bawcie się dziś dobrze w anielskim przedszkolu ale nie zapomnij o swoich rodzicach którzy bardzo tęsknią i będzie im smutno w tym radosnym dla Ciebie dniu.Daj im jakiś znak,że jesteś szczęśliwy i chcesz,żeby i Oni tacy byli.
Światełko urodzinowe dla Ciebie maleńki
[*]
 
Syneczku kochany rok temu twoje ciałko spoczeło w grobku...:-( to wszystko tak bardzo boli.. tesknie bardzo skarbie:*

(*)(*)(*)(*)
 
reklama
Do góry