reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karta ciąży

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Czy jak byłam u ginekologa w 6 tyg prywatnie i ona mi nie wystawiła karty ciąży (nie zrobił też tego inny lekarz) to czy żeby ją wystawiła trzeba się znowu umawiać na wizytę prywatnie
 
reklama
Rozwiązanie
Ja też miałam na 2wizycie to był jakoś 9tydz. O becikowe się nie martw, nawet jak dostaniesz kartę po 10 tyg to byłaś wcześniej u lekarza więc wszystko ok.
Ja miałam. Jakoś w 7 tyg. Bo Lekarz mi. Powiedział, że kartę ciąży się zakłada jak jest pewne że jest ciąża, czyli tak jak mi to wytłumaczył ciąża liczy się od momentu kiedy zacznie bić serduszko. U mnie zaczęło bić w 5tyg i5dniu. A książeczkę dopiero i tak zakladalismy w 7 tyg. Spokojnie. Na pewno ja będziesz mieć
 
Ja chodziłam na początku ciąży do dwóch lekarzy, prywatnie i na nfz. Prywatnie dostałam kartę ciąży na drugiej wizycie w 6 tygodniu jak biło już serduszko a lekarz na nfz wystawił mi kartę w 7 tygodniu, też na drugiej wizycie.
 
Ja też miałam na 2wizycie to był jakoś 9tydz. O becikowe się nie martw, nawet jak dostaniesz kartę po 10 tyg to byłaś wcześniej u lekarza więc wszystko ok.
 
Rozwiązanie
Do góry